Sveikti konkursa “Ziemassvētku noformējums” laureāti!

Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad aicinām iedzīvotājus veidot Ziemassvētku sajūtu kopā, piedaloties konkursā “Ziemassvētku noformējums” un izrotājot savu mājvietu vai uzņēmuma teritoriju svētku noskaņās! Konkurss šogad notiks no 20. decembra līdz 13. janvārim.

Konkurss tiek rīkots, lai nostiprinātu rotāšanas tradīciju Ziemassvētku laikā ielām, ēku fasādēm, pagalmiem, veikalu un iestāžu skatlogiem, kā arī sabiedriskajiem objektiem un veicinātu komersantu interesi izmantot Ziemassvētku noformējumu sava vizuālā mārketinga komunikācijai.

Pieteikties konkursam varēs no 20. līdz 30. decembrim, iesniedzot dažu Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Ādažos (Gaujas ielā 33A) un Carnikavā (Stacijas ielā 5) vai nosūtot to elektroniski uz adresi dome@adazi.lv. Pēc Jaunā gada konkursa komisija piecu cilvēku sastāvā veiks pieteikto īpašumu apskati un novērtēšanu.

Pieteikumā jānorāda:

  • informāciju par pretendentu (fiziskai personai – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese, juridiskai personai – nosaukums, pārstāvja (kontaktpersonas) vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese
  • īpašuma īpašnieku un adresi, kurā atrodas Ziemassvētku noformējums.

Saņemot mazāk nekā piecus pieteikumus, speciāli izveidota komisija var izvirzīt dalībai citus publiski pieejamus un atbilstošus īpašumus. Tāpat aicinām īpašumus konkursam pieteikt arī kaimiņus, ja redzat skaisti izrotātas mājas savā apkaimē.


Konkursa komisija vērtēs īpašumu noformējumus trijās kategorijās:

  • pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas – veikali, tirdzniecības vietas, kafejnīcas, restorāni, aptiekas, sporta klubi, poliklīnikas, veselības centri, skaistumkopšanas saloni, viesnīcas, viesu nami, kempingi, tūrisma un apskates objekti, uzņēmumu, organizāciju biroju, ražošanas, noliktavu, u.c. telpas un tām piegulošās teritorijas;
  • kultūras, sporta un izglītības iestādes;
  • privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošās teritorijas.

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā no nominācijām 2023. gada janvārī tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.adazi.lv, sadaļā Pašvaldība/Konkursi.

Lai gaišs, skaists un brīnumiem piepildīts Ziemassvētku laiks!