Kontakti

info [at] mezaveji.lv

Atrašanās vieta

“Mežavēji”, Kadaga, Ādažu novads, LV – 2103

Pieteikt bērnu rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi var elektroniski portālā e-pakalpojumi.lv vai Ādažu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 33a, Ādažos. Elektroniski iespējams arī pašiem vecākiem veikt izmaiņas savā pieteikumā un apskatīt pašvaldības kopējo bērnudārzu rindu. Plašāk par elektronisko pieteikšanos lasiet sadaļā Pieteikt bērnu bērnudārzam elektroniski.

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt uz domes Klientu centru pa tālruni +371 25151340 vai Kadagas PII, tālr. +371 26137715.

Administrators

Darbinieki

Irēna Kuzņecova

Vadītāja
irena.kuznecova [at] mezaveji.lv

Inga Sparāne

Vadītājas vietniece izglītības jomā
inga.sparane [at] mezaveji.lv

Jeļena Grigorjeva

Medicīnas māsa
jelena.grigorjeva [at] mezaveji.lv

Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde “Mežavēji” atrodas skaistā meža ielokā, vien dažus kilometrus no Ādažu centra, modernā, 2009.gadā uzceltā ēkā, kas aprīkota ar komfortablām grupu telpām, sporta zāli, sarīkojumu zāli un peldbaseinu.

Iestādē darbojas 9 bērnu grupas, nodrošinot vietas 200 bērniem vecumā no 1,6 līdz 7 gadiem. 75 % no vietām tiek nodrošināta Nacionālo bruņoto spēku karavīru bērniem. Iestādē tiek īstenotas 2 pirmsskolas izglītības programmas: Vispārējās pirmsskolas izglītības programma (programmas kods – 01011111) un Speciālās pirmsskolas izglītības programma (programmas kods – 0101 59 11).

Mūsu vīzija- mūsdienīga, droša, attīstoša un labvēlīga vide laimīgam bērnam, ģimenei un darbiniekiem.

Kā 2023./2024. mācību gada prioritātes esam izvirzījuši:

  1. IKT (informācijas un komunikāciju tehnoloģijas) pielietošanas pilnveide mācību procesā;
  2. Labas uzvedības pamatprincipi un sociālo normu pilnveidošana (galda kultūra, ēdienu gatavošana, galda klāšanas etiķete, un tmt.);
  3. Brīvdabas pedagoģijas iekļaušana ikdienā.

Kompetencēs balstītu mācību saturu bērni apgūst integrētu rotaļnodarbību veidā visas dienas garumā gan telpās, gan arī svaigā gaisā, ievērojot bērnu intereses, vajadzības un vecumposma īpatnības, balstoties uz izzinošu vidi, diferencēts atbilstoši bērnu attīstības līmenim. Iestādē īsteno Džimbas 11 soļu drošības programmu, kurā bērni kļūst pārliecinātāki par sevi, iemācās veidot drošas attiecības gan ar tuviem, gan ar svešiem cilvēkiem, kā arī apgūst paņēmienus kā izvairīties no pāridarījumiem.

Mums ir lieliska atbalsta personāla komanda – divi logopēdi un psihologs, kuri bez maksas ir pieejams bērniem un vecākiem, lai kopīgiem spēkiem sekmētu pirmsskolas vadlīnijās noteikto prasmju un iemaņu apgūšanu. Nepieciešamības gadījumos tiek veikta agrīna diagnostika un korekcija, izstrādāti individuālie darba plāni, kas spēj uzlabot bērna dzīves kvalitāti un atvieglot turpmāko izglītības apgūšanu skolā.

Iestādes rīcībā ir interaktīvi digitālie resursi, kas atvieglo bērnu izglītošanas procesu, padarot to saistošu un atraktīvu. Sporta rotaļnodarbības bērni labprāt apgūst lieliskā sporta zālē, kur pieejams plašs sporta inventāra klāsts. Reizi nedēļā bērni apmeklē peldēt apmācības nodarbības trenera pavadībā.

Mūzikas rotaļnodarbības un regulārie svētku pasākumi notiek plašā aktu zālē, kas aprīkota ar skatuvi, apskaņošanas un gaismas sistēmām, radot pacilājošu noskaņu un iedrošina bērnus uzstāties publiski. Reizi mēnesī iestādē viesojas dažādi viesmākslinieki ar izglītojošu un izklaidējošu programmu.

Bērni ēd vienuviet, ēdamzālē. Ēdiens tiek gatavots uz vietas un aktuālā ēdienkarte katru nedēļu tiek izvietota elektroniskās izglītības sistēmā ELIIS.
Papildus rotaļnodarbībām, bērni var pilnveidoties arī interešu izglītībā, jo pie mums ir pieejama angļu valoda, robotikas un tehnoloģijas, ritmika, teniss un bungu grupu nodarbības.

Iestādei ir aptuveni 22 000 kvadrātmetrus liela āra teritorija priežu sila malā, kas ar savām dabas bagātībām, smaržām un svaigu gaisu stiprina bērnu veselību, mudinot tos būt aktīviem un izzinošiem. Rotaļu vietās ir 8 nojumes ar daudzveidīgu rotaļu inventāru, kā arī sporta laukums. Teritorijā ir izveidota “Burtu taka”, kur bērniem ir iespēja pastaigāties un atpūsties kopā ar pedagogiem un vecākiem.

Jūsu bērni atrodas drošībā un pastāvīgā uzmanības centrā – iestādes teritorija ir norobežota, aprīkota ar apsardzes sistēmu. Iestādē var iekļūt, izmantojot piekļuves kontroles sistēmu, kā arī tā tiek fiziski uzraudzīta visu diennakti.

Mūsu iestāde ir moderna, tās darbinieki ir profesionāli un laipni, Jūsu bērni būs mīļi gaidīti, viņi tiks pilnvērtīgi aprūpēti un sagatavoti skolas gaitām.
Laipni lūdzam “Mežavējos”!


 


 

Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde “Mežavēji” aicina bērnudārza bērnu vecākus vai likumiskos pārstāvjus kopā ar saviem bērniem individuāli apmeklēt peldbaseinu pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 15.00 līdz 18.00.  Pieteikties iespējams, iepriekš zvanot iestādes dežurantam 26137715 .

Nepieciešamās lietas:

  • Peldkostīms vai peldbikses (maziem bērniem autiņbiksītes peldēšanai);
  • Peldcepure;
  • Gumijas čības;
  • Dvielis.

Cena:  1 pieaugušais un bērns (ilgums 60 minūtes) 13.92 EUR, savukārt ģimenei (1 pieaugušais un 2 nepilngadīgi bērni) –  14.52 EUR. Cena ar PVN

Baseina parametri:

Peldbaseins taisnstūra 3,0x7,0m.

Tilpums 16 m3.

Virsmas laukums 21,0 m2.

Dziļums no 0,63 līdz 0,90m.