Attīstības jaunumi Pašvaldība skaidro
Elvi veikals, ēdieni
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto: Elvi

Jau ziņots, ka šobrīd Carnikavā norit divu pārtikas veikalu rekonstrukcija.  Rīgas starprajonu zvejnieku kooperatīvās biedrības veikalu Rīgas ielā 23 pārņēmis veikalu tīkls "Elvi", kurš plāno atvēršanu maija vidū.

Šobrīd Carnikavā, Rīgas ielā 23, aktīvi notiek tirdzniecības vietas rekonstrukcijas darbi, kuras laikā tiks veikti ēkas remontdarbi, uzlabojot energoefektīvo stāvokli un vizuālo izskatu, uzstādītas jaunas tirdzniecības iekārtas un veikti nepieciešamie pielāgojumi, lai šajās telpās varētu atvērt pircējiem pievilcīgu un "Elvi" standartiem atbilstošu veikalu ar plašu preču sortimentu, svaigiem konditorejas un kulinārijas produktiem un, protams, karstu kafiju.

Veikalam Tulpju ielā 1 rekonstrukcija būs ilgāka

Šobrīd arī notiek sarunas par  veikala Tulpju ielā 1 pārņemšanu. Detalizēts laika plāns šī objekta attīstībai pagaidām vēl nav zināms, taču ir skaidrs, ka šeit ir nepieciešams veikt vairāk pielāgojumu – jāpaplašina tirdzniecības zāle, jāveic apjomīgāki remontdarbi, tāpēc "Elvi" standartiem atbilstoša veikala ierīkošana Tulpju ielā 1 prasīs vairāk laika un rekonstrukcija būs ilgāka.

Abi bijušie RSZKB veikali arī turpmāk būs pārtikas veikali

Vairāki iedzīvotāji pašvaldībai jautājuši, vai līdzšinējie Rīgas starprajonu zvejnieku kooperatīvās biedrības veikali, tos pārņemot "Elvi" tīklam, arī turpmāk būs pārtikas veikali. Iedzīvotāju bažām nav pamata - uzņēmumā apstiprina, ka abās vietās būs pārtikas veikali. Katram objektam nepieciešamie darbi ir mazliet specifiski, taču abās vietās tiks veikta ēku energoefektivitātes uzlabošana, uzstādītas jaunas tirdzniecības iekārtas un  kosmētiskie uzlabojumi.

Kādi ieguvumi būs iedzīvotājiem?

Uzņēmums sola, ka "Elvi" veikalu tīklam ienākot Carnikavā, pagasta iedzīvotāji un viesi savu māju tuvumā varēs iegādāties visu ģimenes ikdienai nepieciešamo - gan populārākos lielo zīmolu produktus, gan arī Latvijas ražotāju preces, kvalitatīvus "Elvi" zīmola kulinārijas izstrādājumus, svaigas smalkmaizītes un karstu kafiju. Tāpat pircējiem būs iespējams iegādāties kvalitatīvus mūsu pašu importētus produktus, kas ir nopērkami tikai  "Elvi" tīklā un izmantot izdevīgus akciju piedāvājumus.

Senioriem, cilvēkiem ar invaliditāti un daudzbērnu ģimenēm – atlaides

Seniori un cilvēki ar invaliditāti darba dienās no 9.00 līdz 11.00 varēs iepirkties ar 10% atlaidi. "Elvi" piedāvā aŗī īpašu atlaižu grozu Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem, turklāt šī zīmola ienākšana Carnikavā sniegs iespēju šī pilsētas iedzīvotājiem ar saviem ikdienas pirkumiem piedalīties dažādās loterijās, un, pats galvenais – savu māju tuvumā vienmēr nopirkt svaigus, kvalitatīvus produktus ģimenes vajadzībām.

Kur iepirkties veikalu rekonstrukcijas laikā?

"Mego",  Rīgas  ielā  14,  ir  slēgts  rekonstrukcijas laikā līdz 24. aprīlim, savukārt "Elvi" veikals atvēršanu pēc rekonstrukcijas plāno maija vidū, šobrīd konkrētu datumu neminot. Šobrīd vienīgais pārtikas veikals Carnikavas ciemā ir ar "Vesko" nosaukumu esošais Rīgas starprajonu zvejnieku  kooperatīvās  biedrības  veikals  Tulpju  ielā  1A.  Tas  atrodas  nepilna  kilometra attālumā no Carnikavas centra. Vēl viena  alternatīva  ir  pārtikas  veikals  "Ievas"  Gaujā, kas atrodas 1,6 kilometru attālumā. To  ērti  var  sasniegt  triju  minūšu  laikā,  izmantojot  vilcienu  satiksmi.  Pārtikas  piegādi  veic  arī lielākie mazumtirgotāji ("Rimi","Barbora").  Ja  nav  interneta  piekļuves,  laipni  aicināti vērsties Klientu apkalpošanas centrā. Ikvienam, kam nepieciešams īpašs  atbalsts  pārtikas  piegādē,    lūgums  vērsties Sociālajā  dienestā.

Veikalu rekonstrukcijas laikā savu darba laiku līdz 25. aprīlim pagarinājis "Narvesen" kiosks, Stacijas ielā 2a, kas darbadienās strādās no plkst. 6.00 līdz 20.00, bet brīvdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00. Papildus dažādiem ēdieniem (salātiem, uzkodām u.c.) šeit var iegādāties arī pienu un ūdeni. Savukārt svaigas gaļas un kūpinājumu veikalā "Sidrabiņi" sākot ar 4.aprīli nopērkama maize.

SAISTĪTĀ INFORMĀCIJA:

Mego, Rīgas ielā 14, Carnikavā, pārbūve
Rīgas starprajonu zvejnieku kooperatīvās biedrības veikals "Gauja" - Mego, Rīgas iela 23, Carnikava
Mego pārbūve Carnikavā