Mego pārbūve Carnikavā

Jau vairākas nedēļas notiek aktīva rosība Carnikavā, Rīgas ielā 14, blakus lielveikalam "Mego". Vairāki iedzīvotāji vaicā, kas par būvdarbiem tur šobrīd norit.

Ādažu novada Būvvalde skaidro, ka konkrētajā adresē notiek veikala "Mego" pārbūve. Projekta ietvaros jau veikta veco ēku (apģērbu veikala un noliktavas) nojaukšana, notiek veikala piegādes zonas demontāža, plānota nojumes izbūve autotransporta novietošanai un tirdzniecības vietu izveidošanai, kā arī kravas transporta piegāžu nodrošināšanai. Lielveikala līdzšinējais ārējais vizuālais tēls pārbūves rezultātā nemainīsies.

Šī ir trešās grupas būve (rūpnieciskās ražošanas ēka, kuras kopējā platība ir lielāka par 1000 m2), tādējādi tās būvdarbu kontroli un pieņemšanu ekspluatācijā veic Būvniecības valsts kontroles birojs nevis Būvvalde.