Attīstības jaunumi
Elvi, Carnikava

Piektdien, 17.maijā, plkst. 12.00 svinīgi durvis vēris vaļā jauns, rekonstruēts ELVI veikals Carnikavā, Rīgas ielā 23, kur īpaši domāts gan par apmeklētāju ērtībām, gan videi draudzīgu saimniekošanu. Šajā veikalā izveidotas 11 darba vietas un tas ir otrais, kurā izvietotas elektroniskās cenu zīmes.

Rekonstrukcijas darbi, kuru laikā tika veikti ēkas remontdarbi, uzlabojot energoefektīvo stāvokli un vizuālo izskatu, uzstādītas jaunas tirdzniecības iekārtas un veikti nepieciešamie pielāgojumi, lai šajās telpās pircējiem būtu pieejamas pievilcīgas un ELVI standartiem atbilstošs veikals ar plašu preču sortimentu.

ELVI veikalu tīklam ienākot Carnikavā, pagasta iedzīvotāji un viesi savu māju tuvumā varēs iegādāties visu ģimenes ikdienai nepieciešamo - gan populārākos lielo zīmolu produktus, gan arī Latvijas ražotāju preces, kvalitatīvus ELVI zīmola kulinārijas izstrādājumus, svaigas smalkmaizītes un karstu kafiju. Tāpat pircējiem būs iespējams iegādāties kvalitatīvus pašu importētus produktus, kas ir nopērkami tikai  ELVI tīklā, izmantot izdevīgus akciju piedāvājumus.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: "Carnikavas iedzīvotāji un pilsētas viesi jau kādu laiku gaida, kad pabeigsim ELVI veikala rekonstrukciju. Patiesi ceru, ka tas kļūs par iecienītu iepirkšanās vietu tuvākās apkaimes iedzīvotājiem, jo veikala sortiments veidots tā, lai tur nopirktu visu ģimenes ikdienai nepieciešamo, veikalā būtu gan izdevīgi cenu piedāvājumi, gan patīkama iepirkšanās vide un atmosfēra."

Jaunajā veikalā saimniekos ELVI franšīzes partneris SIA "Vita Mārkets".

Elvi, Carnikava
Elvi, Carnikava
Elvi, Carnikava

Šobrīd renovācija notiek arī veikalā Tulpju ielā 1, kur arī tiks atvērts "Elvi". Kā iepriekš skaidroja uzņēmumā, ir skaidrs, ka šeit nepieciešams veikt vairāk pielāgojumu – jāpaplašina tirdzniecības zāle, jāveic apjomīgāki remontdarbi, tāpēc "Elvi" standartiem atbilstoša veikala ierīkošana Tulpju ielā 1 prasīs vairāk laika un rekonstrukcija būs ilgāka.

SAISTĪTĀ INFORMĀCIJA:

Elvi veikals, ēdieni
Mego atvēršana pēc rekonstrukcijas