Attīstības jaunumi
Mego atvēršana pēc rekonstrukcijas

Labas ziņas carnikaviešiem! Pēc trīs nedēļu rekonstrukcijas darbiem atkal ir atvērts veikals "Mego", Carnikavā, Rīgas ielā 14A. Kopējās investīcijas veikala rekonstrukcijā un veikala apkārtnes labiekārtošanā sastāda aptuveni 760 000 eiro.

"Apzinoties, cik svarīga Carnikavas iedzīvotājiem ir pārtikas preču veikalu pieejamība un vadoties pēc mūsu uzņēmuma koncepcijas - ērts veikals tuvu mājām, mēs centāmies visus darbus veikalā pabeigt pēc iespējas ātrāk un Carnikavas iedzīvotājiem solītajos termiņos," norāda "Mego" mārketinga nodaļas vadītājs Aleksandrs Afanasjevs.

Pēc renovācijas veikals ir kļuvis plašāks un modernāks, tirdzniecības zālē ir veikts kosmētiskais remonts. Saskaņā ar "Mego" ilgtermiņa attīstības un veikalu atjaunošanas plānu atjaunotajā veikalā ir uzstādītas modernas un enerģiju taupošas tirdzniecības iekārtas un LED apgaismojums.

Turklāt ir paplašināts preču klāsts, lielāku uzmanību pievēršot kulinārijas un konditorejas izstrādājumiem.

Savukārt labiekārtošanas darbi veikalam pieguļošajā teritorijā tiks pilnībā pabeigti maijā. To ietvaros tiks labiekārtota teritorija ap veikalu, pircēju ērtībām būs pieejama ievērojami palielināta autostāvvieta līdz 42 vietām.  Ārpus veikala būs taras savākšanas punkts jeb taromāts, kas nodrošinās ērtu piekļuvi un atvieglos pircējiem depozīta iepakojuma nodošanu.

Plānots arī izveidot iepirkšanās zonu veikala priekšā zem īpaša jumta, kur, īpaši sezonas laikā, vietējie lauksaimnieki un uzņēmēji varēs piedāvāt pircējiem savu produkciju.


Līdz ar "Mego" atvēršanu rekonstrukcijas darbus uzsāks cits pārtikas veikals Carnikavā - "Vesko", Tulpju ielā 1A. Šobrīd rekonstrukciju piedzīvo arī kādreizējais veikals "Gauja", Rīgas ielā 23, kas tāpat kā "Vesko", pievienojies "Elvi" veikalu tīklam. Veikala Rīgas ielā 23 atvēršana plānota maija vidū. 

 

Mego, Rīgas ielā 14, Carnikavā, pārbūve
Rīgas starprajonu zvejnieku kooperatīvās biedrības veikals "Gauja" - Mego, Rīgas iela 23, Carnikava