Jaunumi izglītībā
eng olimpiade

Marta sākumā Ādažu novadā norisinājās angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Spelling Bee, kurā startēja izglītības iestāžu 5.- 6. klašu skolēni. Veiksmīgāko rezultātu angļu valodas “vārdu burtošanā” (nosaucot konkrētus vārdus pa burtiem) kopvērtējumā uzrādīja Ādažu vidusskolas skolēni - Zanda Konstante, Austris Saulietis un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas skolēni - Rūdolfs Skrīvelis, Edvards Krievāns, Aleksis Akots un Gabrields Vords.

Otrs svarīgākais notikums angļu valodas nedēļā norisinājās 6. martā – “Debašu turnīrs angļu valodā Ādažu novada vispārējās izglītības iestāžu 10. - 11. klašu skolēniem”, kurā tikās vidusskolēnu komandas un debatēja par globālās sasilšanas tēmām. “Labākās runātājas” titulu ieguva Sofija Dižpētere no Ādažu Brīvās Valdorfa skolas, savukārt kopumā debašu turnīrā uzvarēja Ādažu vidusskolas komanda, kurā startēja Anna Fiļipjonoka, Adriāna Žīgure, Roberta Ozoliņa, Katrīna Kapitonova un Patrīcija Janule.

Sveicam veiksminiekus ar gūtajiem panākumiem un paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja šos pasākumus!

Angļu valodas nedēļas aktivitātes Ādažu novada izglītības iestādēm organizēja Svešvalodas (angļu valodas) mācību jomas koordinatore Asnāte Morozova sadarbībā ar iestāžu pedagogiem un skolēniem.