Jaunumi izglītībā
skatuves runas konkurss

Ceturtdien, 21. martā Ādažu Kultūras centra Ceriņu zāli piepildīja talantīgie un drosmīgie skatuves runas konkursa dalībnieki. Konkursā piedalījās 30 skolēni no Ādažu vidusskolas, Carnikavas pamatskolas un Ādažu Brīvā Valdorfa skolas. Konkursa dalībniekiem bija jāsagatavo divi darbi – prozā un dzejā. Žūrijas komisijai – Carnikavas bibliotēkas vadītājai Ilzei Ezermalei, režisoram un improvizatoram Artūram Breidakam un kultūras projektu vadītājai Elžbetai Bukovskai – nebija viegls uzdevums, jo skolēni bija patiešām labi sagatavojušies. Augstākās pakāpes diplomu ieguva 22 dalībnieki, I pakāpes diplomus ieguva – 4,  II pakāpes – 1 un Pateicību – 3 dalībnieki. Mūsu skolēni - malači!

Sīvā cīņā ceļazīmes uz otro kārtu Rīgā 11. aprīlī ieguva:

• 1. klašu grupā - Agate Raģe no Ādažu vidusskolas,
  • 2. - 3. klašu grupā -  Margarita Rimaido no Ādažu vidusskolas,
  • 4. - 6. klašu grupā - Vestards Vēveris no Ādažu vidusskolas,
  • 7. - 9. klašu grupā - Amanda Vrona no Carnikavas pamatskolas,
  • 10. - 12. klašu grupā - Maija Alise Samsone no Ādažu Brīvā Valdorfa skolas.

Pasākums izvērtās patiešām sirsnīgs, jo katru dalībnieku pirms uzstāšanās iedrošināja un atbalstīja pārējie dalībnieki un pedagogi.

Izglītības un jaunatnes nodaļa vēlas pateikt lielu paldies gan pedagogiem, gan vecākiem par atbalstu un ieguldīto darbu skolēnu izcilajai dalībai konkursā! Paldies konkursa atbalstītājam SIA Orkla par sagādātajiem saldumiem dalībniekiem, Ādažu Kultūras centram par viesmīlīgajām telpām un Sabiedrisko attiecību nodaļai par lielisko atsaucību katrā rīkotajā pasākumā, kā arī Izglītības un jaunatnes nodaļas Kvalitātes un satura speciālistei Lāsmai Denei par pasākuma vadīšanu!

Turam īkšķus par mūsu skolēniem 2. kārtā un aicinām skolēnus lasīt un lasīt vēl vairāk, jo grāmata taču ir aizraujošs ceļojums!