Jaunumi izglītībā Jaunumi novadā
bērni pēta dabu

Aicinām vecākus kopā ar bērniem savlaicīgi iepazīties ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansēto bērnu un jauniešu vasaras nometņu aprakstiem un pieteikties vienai, kas visvairāk atbilst Jūsu bērna interesēm un ģimenes plāniem. Nometņu apraksti, pieteikšanās kārtība un pieteikšanās saites pie katras nometnes(kas tiks aktivizētas norādītajos datumos un laikos katram vecumposmam) ir publicētas un pieejamas mājaslapas sadaļā "Pašvaldības līdzfinansētās nometnes". Nometnes dalībniekam ir jābūt deklarētam Ādažu novadā un viens dalībnieks kalendārajā gadā var saņemt līdzfinansējumu tikai vienā pašvaldības līdzfinansētajā nometnē.

Vecāku līdzfinansējums DIENAS nometnei ir 70 eiro. Kopā notiks 13 dienas nometnes - Carnikavas pamatskolā 4, Kalngalē 1, Ādažu sākumskolā 8 nometnes. Šogad apstiprinātas 8 DIENNAKTS nometnes, kurām vecāku dalībmaksa ir no 180 -295 EUR (skatīt tabulā pie katrtas nometnes.).

PIETEIKŠANĀS DATUMS UN LAIKS

• Dienas nometnēm 7 – 9 gadi: no 3.05.2023. plkst. 10.00
  • Dienas nometnēm 10 – 12 gadi: no 3.05.2023. plkst. 11.00
  • Diennakts nometnēm 8 – 17 gadi: no 3.05.2023.  plkst. 12.00

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA

• Nometņu pieteikšanās anketas būs atvērtas no 3.maija līdz 8.maijam. plkst.17.00 (lai iegūtu patiesus datus par nometņu pieprasījumu novadā, pieteikšanās anketas netiks aizvērtas pie maksimālā dalībnieku skaita sasniegšanas);
  • Pieteikšanās notiks elektroniski, zemāk pie katras nometnes apraksta spiežot pogu “PIETEIKTIES”  un aizpildot kontaktformā nepieciešamo informāciju.
  • Izvēlētajā nometnē dalībnieks tiek uzņemts rindas kārtībā pēc anketas  iesūtīšanas laika un atbilstības nosacījumiem - dalībnieks ir deklarēts Ādažu novadā, ir pieteikts tikai vienu reizi un  tikai vienā nometnē, dalībnieka vecums atbilst nometnes paredzētai mērķgrupai, tāpat tiks ņemts vērā, vai dalībnieks atbilst prioritārajai grupai, ja to paredz īstenotājs;
  • Katrā nometnē tiek uzņemti 20 dalībnieki (izņemot, ja īstenotājs ir noteicis mazāku skaitu);
  • Pēc pieteikšanās anketas slēgšanas piecu darba dienu laikā vecākiem uz  norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums vai atteikums par dalību izvēlētajā nometnē.
  • Ja kādā no nometnēm būs palikušas brīvas vietas, tad attiecīgās nometnes pieteikuma anketa tiks atkārtoti atvērta 15.maijā.
  • Papildus informāciju par pieteikšanās un apstiprināšanas kārtību var saņemt, rakstot uz e-pastu: alise.timermane@adazi.lv
  • Informācija par nometnes saturu var saņemt, rakstot interesējošās nometnes vadītājam uz norādīto e-pastu.

Foto Pexels