Jaunumi izglītībā
adazu-vsk-bernudarzs3

Ādažu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs (PII) mācību process kalendārajā gadā tiek īstenots pamīšus, ar viena mēneša pārtraukumu vasaras sezonā, kad bērnu apmeklējums ir mazāks kā pārējos mēnešos. Pārtraukuma laikā iestāžu darbinieki izmanto tiem pienākošos atvaļinājumu, jo pretējā gadījumā tas radītu būtisku organizatorisku, administratīvu un finanšu ietekmi uz mācību procesu. Iestāžu darba pārtraukuma laikā pašvaldība nodrošina iespēju īslaicīgi veidot darbu turpinošo iestāžu pagaidu apvienotās grupās tiem bērniem, kuru vecāki objektīvi nespēj uzturēt bērnus mājas aprūpē.

Pedagoģiskā  darba procesa pārtraukums:

• no š.g. 1. jūlija līdz 31. jūlijam – Kadagas PII “Mežavēji”, Siguļu PII “Piejūra” un Ādažu vidusskolas PII;
  • no š.g. 1. augusta līdz 30. augustam – Ādažu PII “Strautiņš” un Carnikavas PII “Riekstiņš”.

Jūlijā Kadagas PII “Mežavēji” un Ādažu vidusskolas PII audzēkņiem būs nodrošināta bērnu  izvietošana Ādažu PII “Strautiņš”. Siguļu PII “Piejūra” bērni dosies uz  Carnikavas PII “Riekstiņš”.

Augustā savukārt Ādažu PII “Strautiņš” bērni izglītības pakalpojumus saņems Kadagas PII “Mežavēji”, bet Carnikavas PII “Riekstiņš” varēs izglītoties Siguļu PII “Piejūra”.