Oksana Brūvere, Karīna Miķelsone
PII "Riekstiņš" vadītāja Oksana Brūvere un Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone

Ceturtdien, 2.novembrī, notikušajā Ādažu novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē par pirmsskolas izglītības iestādes "Riekstiņš" vadītāju tika iecelta Oksana Brūvere.

Lai nodrošinātu iestādes darba nepārtrauktību, šī gada 26.jūnijā Oksana Brūvere kļuva par PII "Riekstiņš vadītājas amata pienākumu izpildītāju, nomainot Sanitu Kronbergu, kura iestādi vadīja iepriekš. Šoruden Brūveres kandidatūra tika atzīta par labāko atklātā konkursā, ko ar savu balsojumu vēl bija jāapstiprina domei. Par Brūveres kandidatūru deputāti nobalsoja vienbalsīgi ar 11 balsīm "Par".

Kristīnei Lakševicai atjauno deputāta mandātu

Vēl viens no ārkārtas sēdes jautājums bija par deputāta pilnvaru atjaunošanu, Kristīnei Lakševicai (LRA) atgriežoties no bērnu kopšanas atvaļinājuma. Lakševica deputāta pilnvaras uz laiku nolika 2022.gada jūnijā, bet šī gada 31.oktobrī tika saņemts viņas iesniegums par deputāta pilnvaru atjaunošanu. Par to nobalsoja visi 12 deputāti.

Līdz ar Lakševicas deputāta mandāta atjaunošanu, deputāta amatu, atbilstoši Pašvaldības domes deputāta statusa likumam, zaudēs Jānis Ruks (LRA). Ruks amatā stājās pērn rudenī pēc Māra Sprindžuka ievēlēšanas Saeimā. Likums nosaka, ka
gadījumos, kad pilnvaras nolikuši vairāki deputāti, kas ievēlēti no viena saraksta, tad, atjaunojot pilnvaras vienam no viņiem, pilnvaras izbeidzas tam deputātam, kurš no attiecīgā saraksta domes sastāvā iestājies pēdējais.

Palielina "Sabiedrība ar dvēseli" balvu fondu, iesniegs pieteikumu konkursā ārtelpas labiekārtošanai

Šīsdienas sēdē deputāti lēma arī par konkursa "Sabiedrība ar dvēseli" balvu fona palielināšanu par 510 eiro, kā arī par projekta "Ādažu novada Mākslu skolas Carnikavas mācību punkta publiskās ārtelpas labiekārtošana, palielinot ārtelpas pievilcību" pieteikumu konkursam, kas paredz pie Mākslu skolas Carnikavā izveidojot savienojošu gājēju celiņu vietā, kur gājēji šobrīd šķērso zālienu, padarīt pievilcīgu skolas galveno ieeju, izveidojot koka terasi, uzstādot soliņus, atkritumu urnu un ierīkojot norobežojošus apstādījumus.

Ārkārtas sēdē kopumā tika izskatīti pieci jautājumi, tai skaitā slēgtās daļas jautājums "Par Ādažu novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu".