Jaunumi izglītībā

Pierīgas novadu apvienība, kurā ietilpst Ādažu, Ropažu un Saulkrastu novadu pašvaldības, organizē mācību priekšmetu 2. posma (novadu) olimpiādes visu trīs novadu skolēniem. Tādā veidā olimpiāžu dalībnieki ne tikai attīsta un aktivizē zināšanu un prasmju apguvi, bet arī veicina savstarpēju komunikāciju starp dažādu novadu izglītības iestāžu skolēniem. Aprīlī ar vācu valodas olimpiādi 8. klasēm noslēdzās 2023./2024. mācību gada Pierīgas novada apvienības rīkoto olimpiāžu maratons.

Kopumā 2. posma (novadu) mācību priekšmetu olimpiādēs piedalījās 281 skolēns no Ādažu novada un godalgotās vietas ieguva mūsu 104 skolēni (pagājušā gadā – 82 ).

Ādažu novads var lepoties:

• 1. vietas ieguva 17 skolēni
  • 2. vietas ieguva 27 skolēni
  • 3. vietas ieguva 29 skolēni
  • Atzinības ieguva 31 skolēns

Vietu sadalījums pa izglītības iestādēm

olimpiāžu tabula - Ādažu novads, Pierīga

ĀVS – Ādažu vidusskola
ĀBVS – Ādažu Brīvā Valdorfa skola
CPS – Carnikavas pamatskola

Uz nākamo kārtu uzaicināti:

• Angļu valodā -  2 skolēni ( iegūta viena Atzinība)
  • Informātikā – 1 skolēns
  • Latviešu valoda un literatūra – 2 skolēni
  • Vācu valoda – 1 skolēns

Apsveicam godpilno vietu ieguvējus, kā arī visus, kas piedalījās olimpiādēs un guva lielisku pieredzi!

Liels paldies Ādažu vidusskolas, Ādažu Brīvā Valdorfa skolas un Carnikavas pamatskolas pedagogiem un vecākiem, kas atbalstīja un iedvesmoja skolēnus mācīties un izdarīt vairāk!

Pateicamies visiem, kas iesaistījās olimpiāžu organizēšanā un rīkošanā. Skolēnu iegūtie rezultāti ir lielākā pateicība un iedvesma rīkot olimpiādes arī turpmāk.