krāsas, zīmuļi, vizuālā māksla
Foto: Pexels

Aicinām pulciņu vadītājus iepazīties ar Ādažu novada pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 21/2023 "Interešu izglītības programmu finansēšanas un īstenošanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā" ŠEIT un līdz 2024.gada 29.janvārim plkst.18:00  iesniegt pieteikumu mērķdotācijas saņemšanai (3.pielikums) un interešu izglītības programmu (4.pielikums).

Dokumentus aicinām iesniegt kādā no šiem veidiem:

• ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu uz pašvaldības elektronisko pasta adresi dome@adazi.lv
  • klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Ādažos (Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pagasts, Ādažu novads) vai Carnikavā (Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads)
  • valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Papildus informāciju par pieteikumu iesniegšanu var saņemt rakstot uz e-pastu: alise.timermane@adazi.lv vai zvanot tel. 22452044