"Sabiedrība ar dvēseli" konkursa logo

17.aprīlī noslēdzās projektu pieteikumu pieņemšana pašvaldības organizētajā konkursā iedzīvotāju iniciatīvām "Sabiedrība ar dvēseli 2023". Šogad tajā savu dalību pieteica 29 projektu grupas – 8 biedrības un 21 nereģistrēta iedzīvotāju grupa. 22 projektus plānots īstenot Ādažu pagastā, 6 – Carnikavas pagastā un 1 – abos pagastos.

Lielākā daļa projektu (18) paredz teritorijas labiekārtošanas darbus, ir 2 kāpņu telpu remonta projekti un 8 – pārējie projekti. Iesniegtajos pieteikumos pieprasītais pašvaldības finansējums pārsniedz budžetā paredzēto apjomu, tāpēc vērtēšanas procesa laikā tiks rūpīgi skatīts – kurus projektus virzīt finansējuma saņemšanai. Atgādinām, ka vērtēšanā augstākā prioritāte ir principam "darīsim paši" – jo vairāk projektu grupa plāno darīt saviem spēkiem, jo lielākas ir izredzes projekta atbalstīšanai.

Paldies ikvienam, kas pieteicās konkursā "Sabiedrība ar dvēseli" un ir gatavs aktīvi darboties, lai uzlabotu kopējo dzīves vidi Ādažu novadā!

Tā kā visām projektu grupām ir nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu, ja kāds iesniedzējs šādu informāciju tomēr nav saņēmis, aicinām par to ziņot konkursa koordinatorei Ingai Pērkonei:

Inga Pērkone

Nodaļas vadītāja - 238.kab.
inga.perkone [at] adazi.lv