1marts Sab ar dveseli

Jau šo piektdien, 1. martā, plkst.16:00 ir notiks attālināts seminārs par konkursa "Sabiedrība ar dvēseli "norisi un iesniedzamajiem dokumentiem.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, lūdzam līdz 28.februārim uz e-pasta adresi ilze.vanka-krilovska@adazi.lv atsūtīt pieteikumu: savu vārdu/uzvārdu un e-pasta adresi.

Konkursa projektu pieteikumi tiek pieņemti no 19.februāra līdz 19.martam!

Konkursa mērķis ir uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti fiziskajā un sociālajā jomā Ādažu novadā, veicinot viņu iniciatīvu un atbildību par savu dzīves vidi. Konkursā tiek atbalstīti pasākumi teritorijas labiekārtošanai, ēku un iekštelpu remontam, kā arī tehnisko līdzekļu radīšanai izglītojošām, kultūras, sporta un sociālajām norisēm.

Maksimālais atbalsts vienam projektam, kas tiks īstenots Ādažu novada teritorijā jebkurā no minētajiem pasākumiem, būs 2000 EUR. Bet teritorijas labiekārtošanas projektiem ārpus Ādažu pilsētas vai ārpus Carnikavas ciema robežas pašvaldības finansējums ir lielāks – 3500 EUR.

Ar plašāku informāciju par konkursu var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnes konkursu sadaļā.