Ādažu vidusskolas koris, koru skate
Ādažu vidusskolas koris

Gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 20.martā Ādažu sākumskolas aulā notika Ādažu novada koru skates I kārta, kurā piedalījās vairāk nekā simts dalībnieki.

I pakāpes diplomu saņēma Ādažu novada Mākslu skolas koris, bet II pakāpes titulus ieguva Ādažu vidusskolas koris un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas jauktais koris.

Koru sniegumu vērtēja žūrijas komisija – Ādažu vidusskolas mūzikas pedagogs Česlavs Batņa, Rīgas Doma kora kora skolas vadītājs Gints Ceplenieks un "Latvijas Radio 3 - Klasika" mūzikas ierakstu producente Anna Veismane.

Liels paldies jāsaka koru diriģentiem Lāsmai Streiķei (Ādažu vidusskolas koris), Laurai Tēraudai (Ādažu  novada Mākslu skolas koris), Alisei Meļko un Didzim Sostem (Ādažu Brīvās Valdorfa skolas koris) par motivāciju un ieguldīto darbu sagatavojot audzēkņus skatēm.

Žūrijas komisija izvirzīja korus tālāk uz konkursa II kārtu, kas norisināsies 5.aprīlī Valmierā , kā arī 27.aprīlī Cēsīs (jauktajiem koriem).  Novēlam dalībniekiem un koru vadītājiem pozitīvu noskaņojumu un veiksmīgu dalību.

Ādažu Brīvās Valdorfa skolas koris, koru skate
Ādažu Brīvās Valdorfa skolas koris