Aicinām iepazīties ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansēto bērnu un jauniešu rudens nometņu aprakstiem un pieteikties vienai, kas visvairāk atbilst Jūsu bērna interesēm. Nometnes dalībniekam ir jābūt deklarētam Ādažu novadā.

Vecāku līdzfinansējums rudens DIENAS nometnei ir 70 eiro.

Pieteikšanās elektroniski  zemāk pie katras nometnes apraksta, spiežot pogu “PIETEIKTIES”  un aizpildot kontaktformā nepieciešamo informāciju.

Dienas nometnēm pieteikšanās sāksies 11.oktobrī  plkst. 12:00 .

• Pieteikšanos aizvērs tiklīdz tā būs aizpildīta, ieskaitot rezerves dalībniekus līdz desmit bērniem;
  • Izvēlētajā nometnē dalībnieks tiek uzņemts rindas kārtībā pēc anketas  iesūtīšanas laika un izvērtēšanas vai atbilst nosacījumiem - dalībnieks ir deklarēts Ādažu novadā, ir pieteikts vienu reizi un  tikai vienā nometnē, dalībnieka vecums atbilst nometnes paredzētai mērķgrupai, vai ir prioritārā grupa, ja to paredz īstenotājs;
  • Katrā nometnē tiek uzņemti 24 dalībnieki;
  • Pēc anketas slēgšanas piecu darba dienu laikā vecākiem uz  norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums vai atteikums par dalību izvēlētajā nometnē.

Papildus informāciju par pieteikšanās kārtību var saņemt rakstot uz e-pastu: alise.timermane@adazi.lv

Informāciju par nometnes saturu var saņemt rakstot interesējošās nometnes vadītājam uz norādīto e-pastu.

Norises laiks:

23.10.-27.10.

PIETEIKTIES!

7-9 gadi

Nometne, kurā bērni varēs pavadīt laiku aktīvi un sportiski piedaloties stafetēs, sporta spēlēs, “ķerenēs” un katru dienu fitnesa nodarbībās.  Ja laika apstākļi būs labvēlīgi dosimies pārgājienā un foto orientēšanās Ādažu apkaimē.  Neizpaliks arī erudīciju spēles, galda un dambretes spēļu apgūšana. Sniegsim bērniem zināšanas par Zaļo vidi - atkritumu šķirošana, vienreiz lietojamo priekšmetu ietekme uz vidi, izprast kāpēc vajag mums samazināt atkritumu daudzumu.

Galvenais ir stiprināt sportisko garu un veicināt vairāk uzturēties svaigā gaisā, ja to ļauj laikapstākļi.

Nometnē iekļautas pusdienas.

Ādažu sākumskola,  Attekas iela 16,  Ādaži

Trenere – Judīte Strode
Vadītāja – Kristīne Bormane

Organizē - biedrība “Wingspan”

e-pasts: wingspan.biedriba@gmail.com

Dalības maksa 70 EUR

(nometnes maksas bez pašvaldības līdzfinansējuma 115 EUR)

Norises laiks:

23.10.-27.10.

PIETEIKTIES!

"Lingme"

7-9 gadi

Nometnē saziņa bilingvāli (latviešu-krievu), nodarbību valoda ir angļu.

Iepriekšēja angļu valodas sagatavotība nav nepieciešama un atbilst skolas programmai atbilstošam vecuma posmam. Mērķis ir  svešvalodu komunikatīvās kompetences veidošana dalībniekiem, lai radītu vēlmi sazināties angļu valodā. Katra diena ar savu tematiku - Blogger /Vlogger; Stilists; Žurnālists; Lidmašīnas apkalpe; Uzņēmējs;

Programma veicina bērnus mācīties angļu valodu. Attīsta valodas izjūtu un domāšanu. Paplašināt redzesloku, iegūst papildu motivāciju apgūt valodu un iemācīties strādāt komandā.

Nometnē iekļautas pusdienas.

Carnikavas pamatskola,  Nākotnes iela 1, Carnikava

Jekaterina Kleina –  pedagogs
Elizabete Stetjuha – nometnes vadītāja, pedagogs