Nomas objekts: Sporta zāle ar palīgtelpām
Kadastra numurs: 80520040604
Adrese: Nākotnes iela 1, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV-2163
Vieta
Carnikava
Lietošanas mērķi
Pieteikšanās statuss
Noslēdzies

Ādažu novada pašvaldības Carnikavas pamatskola izsludina pretendentu pieteikšanos[1] šādas telpas regulārai nomai:

• Telpas platība: (m²) 801,48
  • Nomas maksa: EUR 60,00[2] bez PVN stundā
  • Citi iznomāšanas nosacījumi: Maksu nepilnai stundai aprēķina proporcionāli no nomas maksas par 1 stundu faktiskajam izmantošanas laikam.
  • Iznomāšanas termiņš: 01.10.2022.- 31.05.2022.
  • Nomas laiks:
    • Pirmdiena un otrdiena, no pl. 20.00 līdz 22.00;
    • Trešdiena, no pl. 20.30 līdz 22.00;
    • Ceturtdiena un piektdiena, no pl. 20.00 līdz 22.00;
    • Svētdiena,  no pl. 13.00 līdz 20.00;
  • Kontaktpersona objekta apskatei: Raivis Pauls, tālr. +371 26344247
  • Pieteikšanās termiņš: 30.12.2022.
  • Pieteikuma iesniegšanas vieta: Ādažu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsGaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, vai Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads. Elektroniskā pasta adresi dome@adazi.lv
  • Pieteikuma iesniegšanas veids: Personīgi vai elektroniski parakstīta dokumenta veidā.

Telpu iznomā personai, kura pieteikumu iesniegusi pirmā, atbilst kritērijiem, un, ja pieteikumu nav iesniegusi valsts iestāde, atsavināta publiska persona, tās iestāde vai kapitālsabiedrība. Telpu neiznomā, ja pēdējā gada laikā pašvaldība vienpusēji izbeidza ar pretendentu citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums pretendenta rīcības dēļ. Pašvaldības pilnvarotā persona individuāli informēs pretendentus par pieņemto lēmumu. Pieteikums tiks automātiski anulēts, ja pretendents 5 darbdienu laikā pēc pašvaldības uzaicinājuma nosūtīšanas neparakstīs nomas līgumu. Nomas tiesības tiks piedāvātas nākamajam pretendentam. [1] MK 2018. gada 20. februāra noteikumi Nr. 97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi”. [2] Ādažu novada pašvaldības domes 23.03.2022. lēmums Nr. 116 “Par nomas maksas noteikšanu Carnikavas pamatskolas telpām Nākotnes ielā 1”.