Nomas objekts: Aktu zāle
Izglītība Kultūra Veselības veicināšana Sports
Pieteikšanās statuss
Noslēdzies

Ādažu novada pašvaldības Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde ”Mežavēji” izsludina pretendentu pieteikšanos šādas telpas regulārai nomai:

• Telpas platība (m²): 230,2
  • Nomas maksa: 7,03 EUR bez PVN stundā
  • Citi iznomāšanas nosacījumi: Maksu nepilnai stundai piemēro kā pilnai stundai
  • Iznomāšanas termiņš: No 03.10.2022. līdz 31.05.2023.
  • Nomas laiks: Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien - no pl. 16.00 līdz 18.30
  • Kontaktpersona objekta apskatei: Irēna Kuzņecova, tālr. +371 67511520
  • Pieteikšanās termiņš 2022.gada 21.septembris
  • Pieteikuma iesniegšanas vieta: Ādažu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164
  • Pieteikuma iesniegšanas veids: Personīgi vai elektroniski parakstīta dokumenta veidā.

Telpu iznomā personai, kura pieteikumu iesniegusi pirmā, atbilst kritērijiem, un, ja pieteikumu nav iesniegusi valsts iestāde, atsavināta publiska persona, tās iestāde vai kapitālsabiedrība. Telpu neiznomā, ja pēdējā gada laikā pašvaldība vienpusēji izbeidza ar pretendentu citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums pretendenta rīcības dēļ. Pašvaldības pilnvarotā persona individuāli informēs pretendentus par pieņemto lēmumu. Pieteikums tiks automātiski anulēts, ja pretendents 5 darbdienu laikā pēc pašvaldības uzaicinājuma nosūtīšanas neparakstīs nomas līgumu. Nomas tiesības tiks piedāvātas nākamajam pretendentam.