Nomas objekts baseins
Vieta
Ādaži
Lietošanas mērķi
Cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība Interešu izglītības īstenošana Izglītība Mācību - treniņu nodarbību organizēšana. Peldēšanas apmācība Sports Veselības veicināšana
Pieteikšanās statuss
Aktuāls

Ādažu novada pašvaldības PII “Strautiņš” izsludina pretendentu pieteikšanos[1] šādas telpas regulārai nomai:

Nomas objekts

baseins

Kadastra numurs

Adrese

ĀDAŽU PII “Strautiņš”, Pirmā iela 26a, Ādaži.

Telpas platība (m²)

Lietošanas mērķi

Izglītība. Veselības veicināšana.

Nomas maksa

EUR 19,01  bez PVN stundā

Citi iznomāšanas nosacījumi

Maksu nepilnai stundai piemēro kā pilnai stundai

Iznomāšanas termiņš

01.05.2024.- 30.06.2024.

Nomas laiks

PIRMDIENAS no pl. 16.00 līdz 19.00

TREŠDIENAS no pl. 16.00 līdz 19.00

CETURTDIENAS no pl. 16.00 līdz 19.00

Kontaktpersona objekta apskatei

Linda Cintiņa (29294955)

Pieteikšanās termiņš

2024. gada 24.aprīlim

Pieteikuma veidlapa

Pieteikuma iesniegšanas vieta

Ādažu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads

Pieteikuma iesniegšanas veids

Personīgi vai elektroniski parakstīta dokumenta veidā

Telpu iznomā personai, kura pieteikumu iesniegusi pirmā, atbilst kritērijiem, un, ja pieteikumu nav iesniegusi valsts iestāde, atsavināta publiska persona, tās iestāde vai kapitālsabiedrība.

Telpu neiznomā, ja pēdējā gada laikā pašvaldība vienpusēji izbeidza ar pretendentu citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums pretendenta rīcības dēļ.

PašvLdības pilnvarotā persona individuāli informēs pretendentus par pieņemto lēmumu.

Pieteikums tiks automātiski anulēts, ja pretendents 5 darbdienu laikā pēc pašvaldības uzaicinājuma nosūtīšanas neparakstīs nomas līgumu. Nomas tiesības tiks piedāvātas nākamajam pretendentam.

[1] MK 2018. gada 20. februāra noteikumi Nr. 97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi”.