Nomas objekts: Lielā zāle
Vieta
Ādaži
Lietošanas mērķi
Izglītība Zinātne Kultūra Veselības veicināšana Labdarība Cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība Pilsoniskas sabiedrības attīstība Vides aizsardzība Sabiedrības sociālās labklājības celšana
Pieteikšanās statuss
Noslēdzies

Ādažu novada pašvaldības aģentūra “Carnikavas Komunālserviss”  izsludina pretendentu pieteikšanos[1] šādas telpas regulārai nomai:

• Telpas platība (m²): 201.5
  • Nomas maksa: 5,50 EUR [2] bez PVN stundā
  • Citi iznomāšanas nosacījumi: Maksu nepilnai stundai piemēro kā pilnai stundai
  • Iznomāšanas termiņš: Līdz 2023.gada 30.septembrim
  • Nomas laiks: Svētdienās, no pl. 10.00 līdz 18:00
  • Kontaktpersona objekta apskatei: Guntis Jākobsons, tālr. +371 26121586
  • Pieteikšanās termiņš: 16.09.2022. [3]
  • Pieteikuma iesniegšanas vieta: Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads
  • Pieteikuma iesniegšanas veids: Personīgi vai elektroniski parakstīta dokumenta veidā.

Telpu iznomā personai, kura pieteikumu iesniegusi pirmā, atbilst kritērijiem, un ja pieteikumu nav iesniegusi valsts iestāde, atsavināta publiska persona, tās iestāde vai kapitālsabiedrība. Telpu neiznomā, ja pēdējā gada laikā dome ir vienpusēji izbeigusi ar pretendentam citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī ir stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums pretendenta rīcības dēļ. Domes pilnvarotā persona individuāli informēs pretendentus par pieņemto lēmumu. Pieteikums tiks automātiski anulēts, ja pretendents 5 darba dienu laikā pēc domes uzaicinājuma nosūtīšanas neparakstīs nomas līgumu, un nomas tiesības tiks piedāvātas nākamajam pretendentam.

[1] MK 2018.gada 20.februāra noteikumi Nr.97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi”.
[2] Ādažu novada domes 2022.gada 23.februāra lēmums Nr.59 “Par nomas maksu telpām pašvaldības ēkā, Gaujas ielā 16, Ādažos”.
[3] Ne mazāk kā 5 dienas no pieteikšanās izsludināšanas.