Nomas objekts: Ādažu vidusskolas sākumskolas MĀCĪBU TELPA
Lietošanas mērķi
Pieteikšanās statuss
Noslēdzies

Ādažu novada pašvaldības Ādažu vidusskolas sākumskola izsludina pretendentu pieteikšanos[1] šādas telpas regulārai nomai:

• Telpas platība (m²): 67 m2
  • Lietošanas mērķi : Labdarība. Cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība. Pilsoniskas sabiedrības attīstība. Izglītība. Zinātne. Kultūra. Veselības veicināšana. Sports. Vides aizsardzība. Sabiedrības sociālās labklājības celšana.
  • Nomas maksa: 3.31 EUR bez PVN stundā (ar izglītību, kultūru un sportu saistītam mērķim4.96 EUR bez PVN stundā (citiem pakalpojumiem)
  • Citi iznomāšanas nosacījumi: Maksu nepilnai stundai piemēro kā pilnai stundai
  • Iznomāšanas termiņš: 05.06.2023. līdz 11.08.2023.
  • Nomas laiks: Darba dienās, no pl. 8:00 līdz 18:00
  • Kontaktpersona objekta apskatei: Solvita Vasiļevska, tālr. 28356680
  • Pieteikšanās termiņš: 21.04.2023.
  •
  • Pieteikuma iesniegšanas vieta: Ādažu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, Gaujas iela 33A, Ādaži, LV-2164
  • Pieteikuma iesniegšanas veids: Personīgi vai elektroniski parakstīta dokumenta veidā
  • Līguma parakstīšanas veids: Ar elektronisko parakstuPersonīgi Klientu apkalpošanas centrā

Telpu iznomā personai, kura pieteikumu iesniegusi pirmā, atbilst kritērijiem, un, ja pieteikumu nav iesniegusi valsts iestāde, atsavināta publiska persona, tās iestāde vai kapitālsabiedrība. Telpu neiznomā, ja pēdējā gada laikā pašvaldība vienpusēji izbeidza ar pretendentu citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums pretendenta rīcības dēļ. Pašvaldības pilnvarotā persona individuāli informēs pretendentus par pieņemto lēmumu.

1 MK 2018. gada 20. februāra noteikumi Nr. 97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi”.