Kontakti

skola [at] abvs.lv

Atrašanās vieta

Pirmā iela 26A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164

Ādažu Brīvā Valdorfa skola ir privāta skola, kas savu darbu sāka 1993. gada 1. septembrī, nodrošinot mācības skolēniem no 1. līdz 12. klasei.

Valdorfpedagoģijas pamatā ir vispārēja harmoniska jaunā cilvēka audzināšana. Mācību process veidots, vienlaicīgi attīstot gribu, jūtas un domāšanu un ļaujot uzplaukt bērna individualitātei. Mācību programma skolā tiek īstenota ar caurviju motīvu un integrācijas palīdzību, kas ļauj skolēniem pasauli uztvert vienotā veselumā un saskatīt kopsakarības tajā. Vienlaicīgi attīstot gan mākslinieciskās, gan ētiskās, gan intelektuālās spējas, cilvēks veidojas par vispusīgu, harmonisku un iekšēji brīvu sabiedrības locekli. Audzēkņu vērtēšanai izstrādāta alternatīva sistēma, kura veicina skolēnu vēlmi izzināt, strādāt papildus un mācīties procesa nebeidzamību.

Pirmsskolas izglītības iestāde

Pirmsskolas izglītības iestādē “Ādažu Brīvā Valdorfa skola” tiek uzņemti pirmsskolas vecuma bērni no 3 līdz 6 gadu vecumam lai kopā darbotos, mācītos, pilnveidotu iemaņas un prasmes. Individuāli izvērtējot ir iespēja arī uzņemt bērnus kuri ir jaunāki par 3 gadiem. Ādažu novadā deklarētiem bērniem no Ādažu novada domes iespējams saņemt līdzfinansējumu.