ERAF logo
  • Līdzfinansētājs: Eiropas Reģionālās attīstības fonds
  • Īstenošanas laiks: 05.2007.-08.2008.

Projekts „Publisko interneta pieejas punktu izveide Rīgas plānošanas reģionā” (VPD1/ERAF/CFLA/05/APK/1.3.2./000014/009) tika īstenots VPD 1. prioritātes „Ilgtspējīgas attīstības veicināšana” 1.3. pasākuma „Informācijas un sakaru tehnoloģiju attīstība” 1.3.2. aktivitātes „Publisko interneta pieejas punktu attīstība” ietvaros.

Projekta ieviešanu nodrošināja nodibinājums „Rīgas reģiona attīstības aģentūra” sadarbībā ar Rīgas domi.

Projekta mērķis – uzlabot ikviena iedzīvotāja iespējas bez maksas piekļūt internetam, lai meklētu nepieciešamo informāciju, izmantotu valsts un pašvaldības pakalpojumus elektroniskā formātā, internetbankas un e-pasta pakalpojumus, iegūtu informāciju izglītības, darba vai atpūtas nolūkā.

Projekta ietvaros tika īstenotas sekojošas aktivitātes:

• Publisko interneta pieejas punktu izveide;
  • Pašvaldību darbinieku – konsultantu apmācība;
  • Informatīvie un publicitātes pasākumi.

Projekta ietvaros Ādažos tika ierīkoti divi publiskie interneta pieejas punkti: Ādažu kultūras nama telpās (Gaujas ielā 4, Ādažos) un Kadagas namu pārvaldes telpās (Kadaga 8-21).