Statuss:
  • Līdzfinansētājs:
  • Īstenošanas laiks: 07.2012. - 2014
  • Kopējās izmaksas: 7 294 598 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms:
    • Ādažu pašvaldība 202 677 LVL
    • Garkalnes pašvaldība 430 690 LVL
    • KF 5 040 869 LVL
    • Valsts 304 943 LVL
    • SIA „Garkalnes ūdens" 1 315 419 LVL

Projekts tiek īstenots DP „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.5.1.1.aktivitātes „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība aglomerācijās ar cilvēku ekvivalentu lielāku par 2000″ ietvaros.

Projekta mērķis – jaunu kanalizācijas tīklu  un kanalizācijas sūkņu staciju izbūve palielinot kanalizācijas pakalpojuma pārklājumu, kā rezultātā Lielajā un Mazajā Baltezerā vairs netiks novadīti piesārņoti notekūdeņi, kas atbilstoši Eiropas Savienības prasībām nodrošinās apkārtējās vides aizsardzību pret piesārņojumu, ko radītu neattīrītu vai nepietiekami attīrītu notekūdeņu nonākšana Lielajā un Mazajā Baltezerā, kas ir dzeramā ūdens ņemšanas vieta.

Projekta ietvaros tiek uzbūvēti kanalizācijas tīkli un kanalizācijas sūkņu stacijas. Finansējuma saņēmējs un projekta īstenotājs ir Ādažu un Garkalnes pašvaldību SIA „Garkalnes ūdens”.