Statuss:
Noslēdzies
  • Īstenošanas laiks: 05.2008.-06.2009.
  • Kopējās izmaksas: 4 998 582,00 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms:
    • Pašvaldība (budžeta līdzekļi) 1000000,00 LVL;
    • LR Aizsardzības ministrija 3998582,00 LVL.

Ādažu novada dome, sadarbībā ar LR Aizsardzības ministriju veica jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecību Kadagā, kur atrodas Nacionālo bruņoto spēku Ādažu garnizons. Ēkas būvniecība tika pabeigta 2009. gada vasarā un 2009. gada 1. septembrī iestāde uzsāka darbu. Pirmsskolas izglītības iestāde tika būvēta uz pašvaldībai piederošās zemes. Galvenās ēkas kopējā platība – 2800 m2, t.sk. sekojošas telpas: 8 grupas, muzikālā zāle, fizkultūras zāle, peldbaseina telpu bloks, virtuves bloks, ēdamzāle un medicīnas telpas. Bez tam tika uzbūvēta arī gāzes katlu māja 40 m2 platībā. Pirmsskolas izglītības iestāde ir ar diviem stāviem, paredzēta 176 bērniem. Pirmsskolas izglītības iestādē izveidotas arī 2 grupas bērniem, kas ir jaunāki par 3 gadiem, līdz ar to, tiek nodrošināta iespēja māmiņām ātrāk sākt strādāt un iesaistīties darba tirgū.

Ādažu novada dome ir atbildīga par mācību procesa nodrošināšanu pirmsskolas izglītības iestādē, t.sk., algām iestādes personālam, uzturēšanas izmaksām, izmaksām pamatlīdzekļu un inventāra iegādei u.c.