Statuss:
Noslēdzies
  • Līdzfinansētājs:
  • Īstenošanas laiks: 2016.-2021.
  • Kopējās izmaksas: 970 067 eiro
  • Finansēšanas avoti un to apjoms: ES LIFE programmas finansējums – 582 041 eiro, sadarbības partneru līdzfinansējums – 388 026 eiro

Saistītie jaunumi:

Projekta kopsavilkums:

Projekta “CoHaBit” mērķis – mazināt antropogēnās slodzes ietekmi, atjaunot vērtīgos piekrastes biotopus un veicināt ilgtspējīgu apsaimniekošanu dabas parkā “Piejūra”.

Projekta ietvaros tika: atjaunots dabas parka “Piejūra” dabas aizsardzības plāns, izstrādāts jauns apmeklētāju plūsmas menedžmenta plāns visai parka teritorijai. Veikti pasākumi, lai pasargātu biotopus no negatīvās antropogēnās ietekmes, kā arī ierobežotu invazīvo svešzemju sugu izplatību dabas parka “Piejūra” piekrastes teritorijās. Projekta ietvaros liela uzmanība ir vērsta uz mērķtiecīgu sabiedrības informēšanu, izglītošanu un aktivitāšu īstenošanu par biotopu aizsardzību, saglabāšanu, atjaunošanu un ilgtspējīgu apsaimniekošanu.

Projekts tika īstenots sadarbībā ar biedrību “Baltijas krasti”, Dabas aizsardzības pārvaldi, Saulkrastu novada pašvaldību un Rīgas domes pilsētas attīstības departamentu.

Projekta kopējās izmaksas – 970 067, t.sk.,

• ES LIFE programmas finansējums – 582 041 EUR;