Statuss:
Noslēdzies
ESF un ES logo
  • Līdzfinansētājs: ESF; Eiropas Savienība
  • Īstenošanas laiks: 10.2010.-01.2012.
  • Kopējās izmaksas: 17 646,00 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms: ESF 17 646,00 LVL

Projekts “Finansista piesaiste Ādažu novada domes administratīvās kapacitātes stiprināšanai” tika īstenots 1.5.3.1. aktivitātes “Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros. Tā ietvaros 2010. gada oktobrī Ādažu novada domē darbu uzsāka finansiste Sarmīte Baķe. Plānotais projekta īstenošana laika posms bija 10.2010.-31.10.2011, pamatojoties uz projekta līdzekļu ekonomiju, Ādažu novada dome sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru bija radusi iespēju pagarināt projektu un šā gada 07. janvārī projekts ir veiksmīgi noslēdzies.
Atskatoties uz dalību projektā “Finansista piesaiste Ādažu novada domes administratīvās kapacitātes stiprināšanai”  projekta mērķis – izveidojot Ādažu novada domē jaunu darba vietu – finansists – un piesaistot darbā speciālistu ar augstāko izglītību, kuram ir vismaz 3 gadu pieredze attiecīgajā jomā, ieviest Ādažu novada domē pašvaldības finanšu plānošanu, tādā veidā paaugstinot Ādažu novada pašvaldības administratīvo kapacitāti – ir sasniegts.

Būtiski rezultāti ir sasniegti Ādažu novada domes finanšu kontrolē:

• tiek veikta detalizēta budžeta plānošana un prognozēšana 2012. gadam;
  • tiek kontrolēta finanšu sadale un izlietojums;
  • izstrādāta finanšu plānošanas sistēma.

Finansistam ir izveidojusies laba sadarbība ar pašvaldības iestāžu vadītājiem, kopīgi efektīvāk tiek veikti plānošanas pasākumi, kā arī sniegtas konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar finansēm, saimnieciskās darbības organizēšanu, vadīšanu un iekšējo rezervju ekonomisku izmantošanu.
Projekts tika īstenots Eiropas Savienības fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.prioritātes „Administratīvās kapacitātes stiprināšana” 1.5.3.pasākuma „Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību administratīvās un attīstības plānošanas kapacitātes stiprināšana” 1.5.3.1.aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros.