Statuss:
Noslēdzies
  • Īstenošanas laiks: 2003. gads
  • Kopējās izmaksas: 20 539,00 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms:
    • pašvaldība (budžeta līdzekļi) 539,00 LVL;
    • valsts 20000,00 LVL;

Projekts tika īstenots ar mērķi nodrošināt un uzlabot neatliekamo medicīnisko palīdzību Ādažu slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Ņemot vērā to, ka slimnīcas uzņemšanas nodaļa (kopā ar traumpunktu) nebija remontēta daudzus gadus un esošās komunikācijas – apkures caurules, radiatori, elektroinstalācija, ūdens un kanalizācijas vai nokalpoja savu laiku, Ādažu slimnīcas uzņemšanas nodaļas atjaunošanas projekts bija nozīmīgs gan visiem apkārtējiem iedzīvotājiem, gan Ādažu slimnīcai un Ādažu pašvaldībai. Uzņemšanas nodaļa tika sakārtota mūsdienīgā, kvalitatīvā līmenī, lai tā būtu gan vizuāli pievilcīga, gan ar tehniski augstvērtīgām pakalpojumu sniegšanas iespējām.

Projekta laikā tika veiktas sekojošas aktivitātes:

• Ādažu slimnīcas uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija (ietver uzņemšanas nodaļas starpsienu, logu, durvju, grīdu flīžu demontāžu, grīdu izlīdzināšanu, starpsienu montāžu, sienu un grīdu flīzēšanu, logu un durvju montāžu, vecās elektroinstalācijas un santehnikas nomaiņu u.c.);
  • Iekārtu piegāde neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai (specializētas iekārtas – defibrilatora / monitora piegāde).