Statuss:
Noslēdzies
  • Īstenošanas laiks: 06.2008.-01.2009.
  • Kopējās izmaksas: 355 294,57 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms: pašvaldība (aizņēmums Valsts kasē) 355294,57 LVL

2008. gadā, Ādažu Brīvā Valdorfa skolai pārceļoties uz jaunām ēkām un atbrīvojot iepriekš īrētās telpas Ādažu pirmsskolas izglītības iestādē, tika radīta iespēja Ādažu PII atvērt papildus 4 grupiņas. Lai pielāgotu atbrīvotās telpas pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām, tajās tika veikta renovācija, t.sk., logu, durvju, apkures, ūdensvada cauruļu un kanalizācijas, elektroinstalācijas u.c. nolietoto materiālu demontāža. Pēc demontāžas darbiem tika veikti sienu, grīdas un griestu remontdarbi, iebūvēti jauni logi un durvis, uzstādīta elektromontāža, santehnika un apkure. Bez tam, projekta ietvaros Ādažu pirmsskolas izglītības iestādē tika veikts jumta remonts.