Statuss:
Noslēdzies
  • Īstenošanas laiks: 04.2007.-12.2007.
  • Kopējās izmaksas: 37 500,00 LVL
  • Finansēšanas avoti un to apjoms:
    • Pašvaldība (budžeta līdzekļi) 7500,00 LVL;
    • Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija 30000,00 LVL;

Projekts „Ādažu novada skeitborda laukuma izveide Ādažu vidusskolas stadionā” tika īstenots ar mērķi nodrošināt iespēju talantīgajiem šī sporta veida pārstāvjiem paaugstināt savu sportisko līmeni uz vietas Ādažos, līdz ar to arī labāk sagatavoties sporta sacensībām un uzrādīt labākus rezultātus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī; ilgtermiņā iespēju katram indivīdam piedalīties sporta aktivitātēs drošā un veselīgā vidē, kā arī  pilnvērtīgu bērnu un jauniešu fizisko sagatavotību.

Projekta ietvaros tika:

• Izveidotas un uzstādītas skrituļošanas parka rampas (15 komplekti);
  • Izbūvēti elektrības tīkli un apgaismes ķermeņi (2 laukumiem);
  • 2 laukumu ierīkošana.

Jaunā skeitborda parka izbūvētās skrituļošanas rampas paredzētas kā individuālai lietošanai, tā arī profesionālu dažādu sporta pasākumu rīkošanai. Tās ir paredzētas aktīvai atpūtai ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un BMX velosipēdiem.