Bezmaksas

Saņemt pakalpojumu

NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI

• Oriģināls
    1. Ražošanas vietas lietošanas tiesību apliecinoša dokumenta kopiju, ja telpas nav komersanta īpašums;
    2. Telpu plānu un aprakstu, kas raksturo ražošanas vietu (ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas u.tml. nodrošināšanu);
    3. Informāciju par termiņu, kādā telpas tiks pielāgotas ražošanai (atbilstoša ventilācija, atkritumu savākšana, kanalizācijas novadīšana, u.tml.)
  • Oriģināls vai kopija, uzrādot oriģinālu
    • kopija

KAS JĀDARA, LAI VARĒTU SAŅEMT PAKALPOJUMU

Pirms lēmuma pieņemšanas Ādažu novada Būvvalde 3 (trīs) darba dienu laikā izvērtē 2.punktā noteiktās informācijas atbilstību izmantošanas mērķim un teritorijas plānojumam, un sniedz atzinumu pašvaldības izpilddirektoram. Nepieciešamības gadījumā būvvalde pieprasa ēkas tehnisko apsekošanu.

Iesniegumā norāda:

1. Komersanta nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese:
  2. Ražošanas vietas adresi:
  3. Ražošanas vietas tiesību pamatojumu (īpašumtiesības, nomas tiesības u.c.)
  4. Saražojamo alkoholisko dzērienu sortimentu un apjomu (litros) un/vai absolūtā alkohola daudzumu (litros);
  5. Laika periodu uz kādu izsniedzama atļauja;
  6. Komersanta amatpersonas vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e pasta adrese.

e-pasts: dome@adazi.lv

Saņemt pakalpojumu