Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Tiesības izvietot reklāmu vai reklāmas objektu vai citu informatīvu materiālu publiskā vietā Ādažu novadā, ir nepieciešams saņemt atļauju, vēršoties Ādažu novada Būvvaldē un saskaņojot reklāmas projektu.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    o Iesniegums
    o Citi nepieciešamie dokumenti.
    Iesniedzams dokuments: https://www.adazunovads.lv/lv/veidlapas

Pirms reklāmas objekta izvietojuma iesniegt būvvaldē akceptam dokumentus, kas norādīti Iesniegumā un veikt pakalpojuma apmaksu saskaņā ar rēķinu.

Reklāmas izvietošanai pieejamās pieturvietas:
    Kadagas bērnudārzs, Kadagas centrs, Kadagas galapunkts; Rīgas gatve “Jaunkūlas”, Rīgas gatve T.C. “Apelsīns” (no Rīgas), Rīgas gatve “Viada” (uz Rīgu), Rīgas gatve “Viada” (no Rīgas), Rīgas gatve “Muiža “(no Rīgas), Gaujas iela “Centrs” (pie slimnīcas, no Rīgas), Gaujas iela “Vidusskola” (no Rīgas), “Attekas” (uz centru); Garkalne; Alderi.

Informācijas stendi: Kadaga, Garkalne, Alderi

2. Maksājuma veikšana
    Saskaņā ar Ādažu novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 34/2022, "Par pašvaldības nodevu par reklāmas izvietošanu Ādažu novadā"

3. Pakalpojuma saņemšana
    Iesniegtie dokumenti tiek izskatīti un būvvalde lemj par akceptu vai atteikumu, ja dokumentācija neatbilst normatīvo aktu prasībām.