Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Lai pieteiktu publisku pasākumu un saņemtu atļauju tā rīkošanai, pasākuma organizators, ne vēlāk kā 15 dienas pirms pasākuma norises sākuma iesniedz iesniegumu domei. Domes izpilddirektors pārbauda, vai pasākuma organizators ir ievērojis visas likuma prasības, vai pasākums netraucēs citu publisku pasākumu norisi, vai tas neapdraudēs sabiedrisko kārtību un drošību, cilvēku dzīvību vai veselību, un pieņem kādu no šādiem lēmumiem — izsniegt atļauju pasākuma rīkošanai, neizsniegt atļauju vai atlikt (ne ilgāk kā uz piecām darbdienām) iesnieguma izskatīšanu, norādot trūkumus, kas iesniedzējam jānovērš minētajā laikā. Atļauja publisku pasākumu rīkošanai nav nepieciešama, ja tos rīko valsts vai pašvaldības iestāde. Ja publisku pasākumu rīko valsts iestāde, tā informē pašvaldību, kuras administratīvajā teritorijā paredzēts šo pasākumu rīkot, par tā norises vietu un laiku.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšanai nepieciešamie dokumenti:
    Oriģināls: 1.Iesniegums, 2.Personu apliecinošs dokuments.
    Kopija, uzrādot oriģinālu:
    1.Publiskā pasākuma organizatora civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise;
    2. Līgums par pasākuma norises vietas uzkopšanu un atkritumu izvešanu;
    3. Līgums ar kārtības uzturētājiem;
    4. Līgums ar personām, kas atbildīgas par tehnisko drošību;
    5. Detalizēts pasākuma plāns;
    6. Pasākuma norises vietas īpašnieka piekrišana tā rīkošanai, ja viņš nav pasākuma organizators;
    7. Satiksmes organizācijas shēma (gadījumos, ja paredzēts slēgt vai ierobežot transporta kustību;
    8. Bīstamo iekārtu lietošanai nepieciešamo atļauju un citu šo iekārtu ekspluatācijai nepieciešamie dokumenti.

2. Pakalpojuma apmaksa
    Sporta pasākumi par maksu skatītājiem vai dalībniekiem
    – novada, Latvijas mēroga 30,00 EUR, par pasākumu
    – starptautiska mēroga 50,00 EUR, par pasākumu

Sporta pasākumi bez maksas
    – novada, Latvijas mēroga 20,00 EUR, par pasākumu
    – starptautiska mēroga 20,00 EUR, par pasākumu

Izklaides un atpūtas pasākumi:
    – koncerti, izrādes, cirka izrādes, dejas, u.tml. 20,00 EUR, par pasākuma dienu
    – izstādes 5,00 EUR, par pasākuma dienu

Atrakcijas:
    – pārvietojamie atrakciju parki (karuseļi) 20,00 EUR, par pasākuma dienu
    – citas atrakcijas (piepūšamās atrakcijas, u.tml.) 10,00 EUR, par pasākuma dienu

Reklāmas un aģitācijas pasākumi:
    – aģitācijas, komerciālie pasākumi 30,00 EUR, par pasākuma dienu
    – degustācijas, prezentācijas, bez tirdzniecības 5,00 EUR, par pasākuma dienu

Ja pasākumu paredzēts rīkot pašvaldības zemes īpašumā, tad rīkotājam ir jānoslēdz zemes īstermiņa nomas līgums un jāveic nomas maksas apmaksa tādā apmērā, kāds noteikts domes 2019.gada 26.marta lēmumā Nr.58 “Par neapbūvētu zemesgabalu nomas maksas cenrādi īslaicīgai nomai un reklāmas objektu izvietošanai”.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšana atbilstoši pēc iestādes lēmuma par iesniedzēja atbilstību/neatbilstību saņemt pakalpojumu.

Pozitīva lēmuma gadījumā, pēc nodevas samaksas, tiek izsniegts lēmums par atļauju publisku pasākumu rīkošanai.

Saņemt pakalpojumu