Bezmaksas
Fiziska persona
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi

1. Persona iesniedz VPVKAC iesniegumu nekustamā īpašuma nomai.
2. Nekustamā īpašuma nodaļa sazinās ar iesniedzēju un saskaņo visus nepieciešamos dokumentus vai izskaidro iebildumus.
3. Iesniegumu izskata Domes Attīstības komiteja, nepieciešamības gadījumā uzklausot iesniedzēju.
4. Iesniegumu izskata Pašvaldības mantas iznomāšanas un atsavināšanas komisija, kas nosaka pašvaldības objekta izsoles noteikumus (ja nepieciešams).
5. Domes Finanšu komiteja sniedz atzinumu Domei (ja nepieciešams).
6. Domes pieņem lēmumu par zemes īpašuma vai tā daļas nomu (ja nepieciešams).

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai pieprasītu pakalpojumu nepieciešams:
    1. Iesniegums;
    2. Pilnvara fiziskās un juridiskās personas pārstāvim (ja nepieciešams);
    3. Skices, izvietošanas plāni vai citi skaidrojošie dokumenti.

Dokumentus iesniedz:
    1. izmantojot e-adresi;
    2. elektroniski parakstītu iesnieguma veidlapu sūtīt uz e-pastu dome@adazi.lv;
    3. iesniegumus var iesniegt, atstājot tos domes pastkastēs (Ādažos pie Kultūras centra ieejas, Catnikavā pie ēkas Stacijas ielā 5);
    5. sūtot pa pastu;
    6. klātienē Ādažu novada VPVKAC - Ādažos Gaujas ielā 33A vai Carnikavā Stacijas ielā 5.

2. Pakalpojuma apmaksa
    Iesnieguma izskatīšana bez maksas.

Nomas maksa tiek noteikta saskaņā ar Ādažu novada domes 2021.gada 9.novembra SN Nr. 33/2021 “Par Ādažu novada pašvaldības neapbūvētu zemesgabalu nomas maksu” un
    Ādažu novada domes lēmumu Nr.58 “Par neapbūvētu zemesgabalu nomas maksas cenrādi īslaicīgai nomai un reklāmas objektu izvietošanai”

3. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšana atbilstoši iesniegumā norādītajam veidam, pēc iestādes lēmuma iesniedzēja atbilstībai/neatbilstībai saņemt pakalpojumu.