Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Pašvaldība vienu reizi kalendāra gadā piešķir pabalstu 50 (piecdesmit) euro katram daudzbērnu ģimenes bērnam vecumā no 7 līdz 24 gadiem.

Procesa apraksts

1. Vienreizējā pabalsta pieprasīšanai nepieciešamie dokumenti :
    Vienreizējs pabalsts 50 EUR apmērā par katru bērnu daudzbērnu ģimenei pienākas reizi gadā no 7 gadu vecuma līdz 24 gadu vecumam, ja bērns mācās vispārējās vidējās izglītības iestādēs, profesionālās izglītības iestādēs vai ir pilna laika studenti.

NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

IESNIEGUMS, kurš iesniedzams katru gadu no kārtējā gada 1. janvāra līdz 1. decembrim un kurā norāda:
    1) bērna likumiskā pārstāvja vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruni, e pastu (ja lēmumu vēlas saņemt elektroniski)
    2) bērnus no 7 gadu vecuma par kuriem pienākas pabalsts (vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzimšanas datumu)
    3) atzīme, ja ģimenē ir aizbildnībā esoši vai audžu ģimenē ievietoti bērni (norādot aizbildnības vai ievietošanas ģimenē iestādes nosaukumu, lēmuma datumu un numuru).

Jāpievieno izglītības iestādes izziņas kopiju, ja bērns iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību, ja normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Pašvaldības rīcībā nav pabalsta pieprasīšanai nepieciešamās ziņas.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pabalsta izmaksu veic pārskaitījuma veidā uz Iesniedzēja norādīto kredītiestādes kontu:
    - Vienreizējā pabalsta izmaksu veic 30 dienu laikā no lēmuma pieņemšanas.