Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Labiekārtot mājām piesaistītos zemesgabalus, lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves vidi, satiksmes organizāciju, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un nodrošināt labiekārtotās vides pieejamību.

Procesa apraksts

1. Dokumentu iesniegšana
    1. Iesniegums
    2. Ja Iesniedzējs ir divas vai vairākas dzīvokļu īpašnieku kopības, iesniegumam pievieno līgumu vai tam pielīdzināmu dokumentu, kurā dzīvokļu īpašnieku kopības vienojušās par piesaistītā zemesgabala kopīgu labiekārtošanu, kā arī par labiekārtojuma kopīgu uzturēšanu un saglabāšanu.

Lai pieteiktos Projekta ieceres atbalstam ar pašvaldības līdzfinansējuma līdzekļiem, Pilnvarnieks iesniedz pašvaldībā Pieteikumu, pievienojot:

1. kopīpašuma pārvaldīšanas līguma vai dokumenta, kas to aizstāj, kopiju;
    2. Projekta īpašnieka kopsapulces protokola kopiju vai aptaujas procedūras lēmuma kopiju, vai dzīvokļu īpašnieku pilnvarotas personas saskaņojumu, kurā:
    2.1. Pilnvarniekam uzdots organizēt piesaistītā zemesgabala labiekārtošanu, ar to saistīto izdevumu apmaksu, kā arī norādīts finanšu līdzekļu ieguves veids;
    2.2. Pilnvarniekam uzdots iesniegt iesniegumu pašvaldībai par līdzfinansējuma piešķiršanu, kā arī veikt citas ar līdzfinansējuma saņemšanu saistītās darbības;
    2.3. norādīti Projekta darbi un to izmaksas;
    2.4. apliecināta apņemšanās par Projekta ietvaros radīto materiālo vērtību saglabāšanu vismaz 5 (piecus) gadus;
    3. informāciju par piesaistītā zemesgabala labiekārtošanas būvprojekta vai tam pielīdzināma dokumenta (labiekārtojuma skice uz aktuālas topogrāfiskas pamatnes, tehniskā shēma u.tml.) saskaņošanu pašvaldības būvvaldē;
    4. saskaņā ar šo noteikumu 2. pielikumu sagatavotu plānoto izmaksu aprēķinu (tāmi), ko sastādījis Projekta īpašnieka vai Pilnvarnieka izvēlēts darbu veicējs.

2. Saņemšana
    Pašvaldības domes izveidota Līdzfinansējuma vērtēšanas komisija veic Pieteikumu un Iesniegumu vērtēšanu, pieņem lēmumus par to apstiprināšanu vai noraidīšanu un informē par to Pilnvarnieku.

Saņemt pakalpojumu