Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Persona, kura īrē Pašvaldībai piederošu vai tiesiskajā valdījumā esošu dzīvojamo telpu, var īrēto dzīvojamo telpu apmainīt:
pret lielāku vai mazāku neapdzīvotu dzīvojamo telpu sakarā ar bērnu piedzimšanu vai citiem pamatotiem apstākļiem, ja personai par dzīvojamo telpu nav īres un komunālo maksājumu parāda;
pret citu īrēto Pašvaldības dzīvojamo telpu, Pašvaldības izīrēto telpu īrniekiem par to savstarpēji rakstveidā vienojoties, ja personām nav dzīvojamām telpām īres un komunālo maksājuma parāda.
Persona, kura vēlas saņemt palīdzību īrētās dzīvojamās telpas apmaiņai pret citu īrējamo dzīvojamo telpu, iesniedz Pašvaldībā iesniegumu, kuru parakstījuši visi pilngadīgie ģimenes locekļi.

Procesa apraksts

1. Iesniedzamie nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu pakalpojumu.
    Iesniegums,
    kurā norāda savu vārdu, uzvārdu, personas kodu;
    savu deklarēto dzīvesvietu;
    ar pašvaldības pilnvaroto peronu noslēgto īres līgumu;
    maiņas nepieciešamības pamatojumu;
    Iesniegumu paraksta visi pilngadīgie ģimenes locekļi.

Dokumenti, kas apliecina, personas tiesības īrēt pašvaldības dzīvokli:
    – persona, kuras apgādībā ir nepilngadīgi bērni, norāda attiecīgas ziņas iesniegumā un pēc savas izvēles var pievienot bērnu dzimšanas apliecību kopijas;

– rakstveida vienošanās ar pašvaldības izīrēto telpu īrnieku par dzīvokļa maiņu.