Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Lai pieteiktos telpu nomai vienreizējam pasākumam Ādažu vidusskolā, Ādažu PII, Kadagas PII, Gaujas ielā 16, Carnikavas PII, Carnikavas sakumskola, Carnikavas tautas nams "Ozolaine", jāiesniedz iesniegums un jānoskaidro telpas pieejamības iespējas vēlamajā laikā.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Jāsazinās ar telpas turētāju (sazināšanās iespējas skatīt tīmekļvietnē https://www.adazi.lv/pasvaldiba/, attiecīgās iestādes sadaļā. Par telpu nomu Gaujas ielā 16 jāsazinās ar Carnikavas Komunālservisu, bet par telpu nomu Ādažu Sporta centrā – ar domes Sporta daļu) un jānoskaidro telpas pieejamības iespējas vēlamajā laikā un iespējas to nomāt. Pozitīva rezultāta gadījumā jāiesniedz iesniegums Ādažu novada pašvaldībai.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Atbildes sniegšanas termiņš:
    Trīs darba dienas atbildes sniegšanai e-pastā vai telefoniski.

Septiņas darba dienas telpas nomas līguma projekta sagatavošanai un parakstīšanai.

3. Pakalpojuma apmaksa
    Domes noteiktajā apmērā.