Bezmaksas
Publisko tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Līdzfinansējuma piešķiršana energoaudita veikšanai un renovācijas projekta izstrādei, lai tiktu panākts iespējami lielāks enerģijas ietaupījums. Līdzfinansējums var tikt izmaksāts starp pašvaldību un mājas kopību (apsaimniekotāju) noslēgtā līguma noteikumiem.

Pašvaldības līdzfinansējums energoefektivitātes pasākumiem tiek piešķirts:
1. energoaudita veikšanai - 100% apmērā no mājas energoaudita izmaksām, bet ne vairāk kā 1000 euro;
2. tehniskais apsekojums – 100% apmērā no mājas tehniska apsekojuma izmaksām, bet ne vairāk kā 1000 euro;
3. tehniskā projekta izstrādei - 100% apmērā, bet ne vairāk kā 5000 euro.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšanai nepieciešamie dokumenti:
    Oriģināls:
    1. Iesniegums. Reģistrācijas anketa finansējuma saņemšanai.
    2. VID izziņa par to, ka pārvaldniekam nav nodokļu parādu, kas izdota ne agrāk kā 6 mēneši pirms iesnieguma iesniegšanas.
    3. Pārvaldnieka izsniegta izziņa par apsaimniekošanas maksas un komunālo pakalpojumu parādu apmēru par pēdējiem 12 mēnešiem.
    4. Mājas energoaudita atzinums.
    5. Renovācijas būvprojekta vai vienkāršotās renovācijas tehniskā dokumentācija ar tāmēm

Kopija, uzrādot oriģinālu:
    1. Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līguma kopija.
    2. Pārvaldnieka reģistrācijas apliecības kopija.
    3. Pārvaldnieka statūtu kopija.
    4. Dzīvokļu īpašnieku kopsapulces protokola apliecināta kopija, kura energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus atbalstīja vairāk kā 65% no dzīvokļu īpašnieku skaita.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšana atbilstoši pēc iestādes lēmuma par iesniedzēja atbilstību/neatbilstību saņemt pakalpojumu.