Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Gadījumā, ja būvei nav saglabājies neviens konstruktīvais elements un teritorija ir sakārtota, Ādažu novada Būvvalde pēc zemes vai būves īpašnieka vai, ja tāda nav - tiesiskā valdītāja, lietotāja pieprasījuma saņemšanas sagatavo izziņu, kas apliecina būves neesību dabā.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Pakalpojuma saņemšanai jāiesniedz:
    1) Iesniegums (brīvā formā) būvvaldei izziņas sagatavošanai par būves neesību dabā;
    2) Inventarizācijas lieta (ar atzīmēm par bijušo ēku vai ēkām).

Ja minēto iesniegumu iesniedz elektroniska dokumenta formā, iesniedzējs iesniegumu un tam pievienoto papīra formā sagatavoto dokumentu elektroniskās kopijas apliecina ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, kā arī norāda, vai izziņu vēlas saņemt elektroniska dokumenta formā.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Izziņu par būves neesību dabā iespējams saņemt elektroniski uz pakalpojuma pieprasītāja iesniegumā norādīto e-pastu vai Būvniecības informācijas sistēmā (BIS).
    Elektroniski parakstītas izziņas apstiprinātu kopiju iespējams saņemt klātienē Ādažu novada Būvvaldē, Gaujas ielā 33A, Ādažos vai Stacijas ielā 5, Carnikavā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pilnvarotajai personai – pilnvaru).