Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Dienas aprūpes centrs nodrošina personām ar garīgās attīstības traucējumiem vai funkcionāliem traucējumiem sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstīšanu, izglītošanu, brīvā laika pavadīšanu, kā arī personu un viņu tuvinieku līdzdalību konkrētu sociālo problēmu risināšanā.
Tiesības saņemt dienas aprūpes centra pakalpojumus ir bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un pilngadību sasniegušām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kurām noteikta invaliditāte, kuras neapmeklē izglītības iestādes, nav nodarbinātas, un nesaņem pašvaldības pabalstu aprūpes vai kopšanas nodrošināšanai.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai pieprasītu pakalpojumu nepieciešams:
    Oriģināls:
    1.Iesniegums.
    2.Ģimenes ārsta izziņu par personas veselības stāvokli (veidlapa Nr.027/u).
    3. Psihiatra atzinumu par speciālo (psihisko) kontrindikāciju neesību un piemērotāko sociālā pakalpojuma veidu personai ar garīga rakstura traucējumiem.

2. Pakalpojuma saņemšana

Saņemt pakalpojumu