Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Persona, kura vēlas tirgoties pašvaldības noteiktajās ielu tirdzniecības vietās (ar pastāvīgajām ielu tirdzniecības vietu adresēm var iepazīties VPVKAC) , iesniedz Ādažu VPVKAC vai Carnikavas VPVK iesniegumu par atļaujas saņemšanu tirdzniecībai ielu tirdzniecības vietā.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšanai nepieciešamie dokumenti:
    Oriģināls:
    1. Iesniegums,
    2. Saskaņojums ar pasākuma rīkotāju, ja tirdzniecība paredzēta citas personas pasākuma ietvaros, izņemot gadījumu, ja pasākuma rīkotājs ir pašvaldība vai tās iestāde.

Kopija, uzrādot oriģinālu:
    1. Rakstisks saskaņojums ar attiecīgās zemes īpašnieku vai tiesisko valdītāju – privātpersonu, vai valsts un pašvaldības īpašuma valdītāju.
    2. Saimnieciskās darbības reģistrāciju apliecinoša dokumenta kopija.
    3. Fiziskai personai – apliecinājums, ka tā, atbilstoši likumam “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, var nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējs kā arī nenodarbina citas personas.
    4. Pārvietojamā mazumtirdzniecības punkta kustības maršruts un laiks, ja tirdzniecība paredzēta vairākās publiskās vietās.
    5. Dokumentu kopija, kas apliecina tiesības iesaistīties pārtikas apritē.
    6. Licences (speciālās atļaujas) kopija, ja uzņēmējdarbības veikšanai ir nepieciešama licence (speciālā atļauja).
    7. Zemes lietošanas tiesību apliecinoša dokumentu kopija, ja pieteikta tirdzniecība ar pašu ražotu lauksaimniecības produkciju(ziedi, stādi, dēsti, sīpoli, gumi, sēklas, augļi, dārza ogas, augļu koku un ogulāju stādi, dekoratīvo koku un krūmu stādmateriāls, ziemassvētkiem paredzēti nocirsti vai podos augoši dažādu sugu skuju koki).

Ielu tirdzniecība Ādažu novadā ir atļauta reģistrētās ielu tirdzniecības vietās: https://www.adazunovads.lv/lv/pasvaldibas-noteiktas-publiskas-ielu-tird…

2. Pakalpojuma apmaksa
    Pašvaldības nodeva saskaņā ar Ādažu novada domes 2023. gada 15.marta saistošie noteikumi Nr. 5/2023 Par nodevu tirdzniecībai publiskās vietās Ādažu novadā

3. Pakalpojuma saņemšana
    Atļauja tirdzniecībai izsniedz pēc nodevas par ielu tirdzniecību samaksas pilnā apmērā.

Saņemt pakalpojumu