Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Atļaujas izsniegšana alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai novietnēs, norādot saskaņojuma izsniegšanas datumu, laikposmu kalendāra gadā, uz kādu atļauta alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecība novietnē. Atļaujā var būt noteikts maksimāli pieļaujamais absolūtais spirta daudzums alkoholiskajos dzērienos.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšanai nepieciešamie dokumenti:
    Lai saņemtu Saskaņojumu, komersants iesniedz iesniegumu klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pagasts, Ādažu novads, vai Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, vai ar drošu e-parakstu parakstītu iesniegumu nosūtot uz pašvaldības oficiālo e-adresi dome@adazi.lv.
    Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti:
    Iesniegums (sk. iesnieguma veidlapu)un šādi dokumenti (oriģināli vai kopijas):
    • komersantam izsniegtās alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības vai alus mazumtirdzniecības licences kopiju;
    • novietnes atrašanās vietas īpašumu vai nomas tiesību apliecinoša dokumenta kopiju;
    • Ādažu novada būvvaldes saskaņojumu par novietnes izvietošanas vietu un vizuālo noformējumu.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Ja ir iesniegti visi nepieciešamie dokumenti un nav citos normatīvajos aktos noteikto ierobežojumu alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai, atļauju izsniedz Ādažu novada pašvaldības izpilddirektors.
    Elektroniski parakstīta atļauja tiek nosūtīta uz iesniedzēja iesniegumā norādīto e-pasta adresi, deklarēto dzīvesvietu vai saņemšanai klātienē.
    Cita Informācija
    Alkoholisko dzērienu aprites likuma 3.panta pirmā daļa nosaka, ka alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai nepieciešams saņemt atļauju (licenci). Pēc saskaņojuma alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai saņemšanas, jāvēršas Valsts ieņēmumu dienesta Akcīzes preču pārvaldē, atļaujas (licences) saņemšanai.

Saņemt pakalpojumu