Datums 25. maijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Ādaži
Gaujas svētki Ādažos, 2024

25. maijā norisināsies tradicionālie Gaujas svētki Ādažos ar plašu kultūras, sporta un izklaides programmu visām paaudzēm un mērķauditorijām  Svētki sāksies ar tirdziņu, kam sekos vērienīgs svētku gājiens ar iestāžu, uzņēmumu, kolektīvu, mājražotāju, amatnieku, sporta klubu un citu organizāciju dalību.

Par pasākuma vadīšanu rūpēsies Egons Reiters, Artūrs Breidaks, Iveta Kalniņa, Māris Grigalis un Jānis Romanovskis. Līgo laukumā uz kantrī skatuves uzstāsies Ādažu bērnu popgrupa "Rakari", hiphopa deju studija "Twin Hip Hop Crew", grupas "Zelta kniede", "Klaidonis" un "Sestā jūdze", norisināsies arī Latvijas līnijdeju festivāls. Savukārt vakara programmu uz lielās skatuves atklās ar  koncertprogrammu "Ričijs Rū 2: ceļojums uz Āfriku", uzstāsies arī Ivo Fomins ar grupu, Ingus Ulmanis un "Lādezers", "Sudden Lights", Fiņķis un Patrisha. Paredzēts arī multimediāls šovs "Pilsēta gaismās", piedaloties Andžejam Graudam un draugiem – Jānim Aišpuram, Aijai Andrejevai, Kažam, Normundam Pauniņam un citiem viesiem.

Notiks arī Nacionālo Bruņoto spēku un sabiedroto militārās tehnikas demonstrēšana, kā arī sporta aktivitātes – ielu basketbols, skūterfrīstails, virvju un kartingu trases, ūdensmotociklu paraugdemonstrējumi, dronu sacensības u.c.

Gaujas svētku programma 2024