Tips
Detālplānojumi
Gads
2014

Ādažu novada dome  2014.gada 23.septembrī ir pieņēmusi lēmumu Nr.204 „Par Ādažu novada Stapriņu ciema nekustamo īpašumu „Intas” un „Alises” detālplānojuma grozījumu projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”. Detālplānojuma grozījumu projekts ir izstrādāts ar nolūku pamatot izmaiņas spēkā esošajā detālplānojumā, projekta teritorijā ietverot autoceļa V47 posmu no detālplānojuma teritorijas līdz autoceļam A1.

Ar detālplānojuma grozījumu redakciju var iepazīties Ādažu novada domes mājaslapā www.adazi.lv, kā arī Ādažu novada būvvaldē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, apmeklētāju pieņemšanas laikā.

Detālplānojuma projekta publiskās apspriešanas termiņš ir noteikts no 2014.gada 15.oktobra līdz 5.novembrim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2014.gada 30.oktobrī pulksten 16.00 Ādažu novada būvvaldē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā. Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par detālplānojuma projektu var iesniegt Ādažu novada būvvaldē, vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresisilvis.grinbergs@adazi.lv