Tips
Detālplānojumi
Gads
2014

Ādažu novada Ādažu ciema nekustamā īpašuma Vējupes ielā 43 detālplānojuma grozījumu projekta publiskā apspriešana tiek pagarināta līdz 31.03.2014.

Ar precizēto detālplānojuma grozījumu projektu var iepazīties līdz 31.03.2014.:

• Ādažu novada būvvaldē Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu, būvvaldes darba laikā;
  • Ādažu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.adazi.lv.

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par detālplānojuma grozījumu projektu var iesniegt Ādažu novada domē līdz 31.03.2014., iesniegumā norādot vārdu, uzvārdu un adresi, bet juridiskajām personām – nosaukumu, adresi un reģistrācijas Nr. Neskaidrību gadījumā iespējams griezties Ādažu no­vada būvvaldē, būvvaldes darba laikā vai SIA „Reģionālie projekti” Rūpniecības ielā 32B-502, Rīgā, iepriekš piezvanot pa tālr.67320809. Tiks pieņemti rakstiski iesniegumi un priekšlikumi, kas iesniegti līdz publiskās apspriešanas beigām.