Tips
Detālplānojumi
Gads
2015

2015. gada 24. novembrī Ādažu novada dome pieņēma lēmumu Nr.215 “Par Kadagas ciema centrālās daļas detālplānojuma projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2015. gada 16. decembra līdz 2016. gada 18. janvārim.
Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2016. gada 11. janvārī plkst. 17.00 Ādažu novada Būvvaldes telpās, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā.
Ar detālplānojuma projektu var iepazīties Ādažu novada domes mājaslapā www.adazi.lv vai Ādažu novada Būvvaldē Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu, Būvvaldes darba laikā. Detālplānojuma teritorijā ir izvietots informatīvais stends par projekta risinājumiem.
Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par izstrādāto detālplānojuma projektu, lūdzam iesniegt Ādažu novada domē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu, domes darba laikā, vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi silvis.grinbergs@adazi.lv līdz 2016. gada 18. janvārim.

25.janvārī plkst.17.00 Ādažu novada Būvvaldes telpās, Gaujas ielā 33A, Ādažos notiks Kadagas ciema centrālās daļas detālplānojuma projekta publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksme.
Aicinām visus interesentus piedalīties!