Tips
Detālplānojumi
Gads
2021

Ādažu novada dome 2021.gada 26.janvārī ir pieņēmusi lēmumu Nr.8 “Par nekustamā īpašuma “Pliči” detālplānojuma nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Detālplānojuma „Pliči” (Āķu iela 1) ar kadastra apzīmējumu 8044 013 0370, Ādažu novadā, Baltezera ciemā, publiskās apspriešanas norises laiks ir noteikts no 2021.gada 16.februāra līdz 2021.gada 16.martam.
Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2021.gada 12.aprīlī plkst.17:00 Ādažu novada pašvaldības administratīvās ēkas muzeja telpās, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā.
!!! Sakarā ar Covid-19 izplatību valstī, ierodoties uz klātienes sanāksmi obligāti lietot mutes un deguna aizsegus. Uz sanāksmi nedrīkst ierasties, ja esat inficējies vai ir konstatējamas inficēšanās pazīmes, kā arī ja esat bijis kontaktā ar Covid-19 inficētu personu.
Ievērojot valstī noteiktos pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, ārkārtējās situācijas laikā ar detālplānojuma redakciju var iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnē www.adazi.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv
Pēc ārkārtas situācijas izbeigšanas valstī, ar detālplānojuma redakciju varēs iepazīties klātienē Ādažu novada Būvvaldē Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, iepriekš piesakoties (tālr.Nr67996490). Elektroniskajā vidē ar detālplānojuma projektu varēs turpināt iepazīties Ādažu novada pašvaldības interneta vietnē www.adazi.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv
Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt Ādažu novada būvvaldei Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, LV-2164 vai nosūtīt elektroniski uz e-pastu buvvalde@adazi.lv. Priekšlikumus iespējams iesūtīt arī reģistrējoties Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (TAPIS), www.geolatvija.lv .
Gadījumā, ja ārkārtas situācija valstī turpināsies pēc 6.apriļa, publiskā apspriešana tiks pagarināta līdz citam nenoteiktam laikam, lai nodrošinātu apspriešanas iespēju klātienē vismaz 2 nedēļas, kā arī publiskās apspriešanas sanāksmes norise var tikt pārcelta, lai nodrošinātu sanāksmes norisi klātienē.
Par detālplānojuma publiskās apspriešanas noteiktā termiņa un publiskās apspriešanas sanāksmes laiku un vietu izmaiņām (ja tādas būs), tiks paziņots Ādažu novada domes mājaslapā un portālā www.geolatvija.lv. Lūdzam sekot aktuālajai informācijai!