Tips
Detālplānojumi
Gads
2019

Saskaņā ar Ādažu novada domes būvvaldes 2019. gada 3. marta lēmumu BV/7-5-1/19/8 „Par atļauju izstrādāt detālplānojuma grozījumu projektu nekustamajam īpašumam Viršu ielā 13” ir uzsākta detālplānojuma grozījumu projekta izstrāde ar mērķi precizēt īpašuma izmantošanu Savrupmāju apbūves teritorijā (DzS) un pamatot ar to saistītu infrastruktūras objektu izvietošanu.

Par detālplānojuma izstrādes vadītāju ir apstiprināts Ādažu novada teritorijas plānotājs – arhitekts Silvis Grīnbergs.

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus minētā detālplānojuma grozījumu izstrādei lūdzam iesniegt Ādažu novada domē, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, katru darba dienu domes darba laikā vai sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi būvvaldē: silvis.grinbergs@adazi.lv.